“Рекорд заради життя”: понад 320 тис. грн зібрали на лікування Павла Мотички

305 тисяч 712 гривень, 395 євро і 330 доларів зібрали під час “Рекорду заради життя” в Ужгороді. Про це повідомив співорганізатор заходу Олександр Ляхін.

До цієї суми входять внески, які робили учасники живого ланцюга під час реєстрації, та гроші, зібрані від продажу ягід та солодощів. Зібрані кошти передадуть сім’ї Павла Мотички з Міжгірщині, якому поставили діагноз — спінальна м’язова атрофія (СМА), повідомляє Суспільне.

Що відомо:

  • Рекорд України встановили в Ужгороді 25 липня. Майже 2,5 тисячі людей зробили найбільший живий замкнений ланцюг. Кожен з учасників під час реєстрації робив благодійний внесок. Гроші збирали, аби допомогти Павлику Мотичці, якому рік та 10 місяців. У хлопчика спинна м’язова атрофія. Аби він одужав, потрібен один укол, вартістю понад два мільйони доларів. За словами мами хлопчика Марії Мотички, укол потрібно зробити до того часу, коли Павлику виповниться 2 роки.
  • Благодійний захід “Біжу за Павлика” влаштували в Ужгороді. 13 червня на площі Театральній зібралися понад 150 учасників.

ЗакарпатПост