Не алкоголь, а сік: депутат Закарпатської облради відкинув звинувачення у розпиванні алкоголю

Першого заступника голови Закарпатської облради Андрія Шекету та заступника облради Дениса Мана звільнили сьогодні, 29 липня.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Рішення про дострокове припинення їх повноважень підтримали 35 депутатів на сесії.

Ексзаступник, депутат від «Європейської солідарності» Денис Ман прокоментував відсутність трьох фракцій — з «Батьківщини», «Рідного Закарпаття» та «ЄС», повідомляє Олександр Курта, suspilne.media

Чому не прийшли на сесію

Денис Ман розповів Суспільному, чому він та Андрій Шекета не прийшли на сесію: «Ті люди, які знають мене та Андрія Шекету, добре розуміють, що такого відбуватися не може, особливо під час робочого дня, під час сесії. Так, ми не пішли на сесію, протестуючи проти того, що досі постійні депутатські комісії, які готували проєкти рішень на сесію, є нелегітимними у відповідності до рішення, яке було прийнятим на попередньому пленарному засіданні. І ми вважаємо, що відсутність юридичних висновків таких проєктів рішень не може бути підставою для того аби їх розглядали у сьогоднішній сесійній залі. Це те що стосується позиції, чому ми не знаходимося у сесійній залі, чому при проігнорували сьогоднішню сесію Закарпатської обласної ради».

Денис Ман відкидає звинувачення у розпиванні алкоголю

На закарпатському інформаційному сайті «Перший» опублікували новину з фото, де кілька депутатів від «Батьківщини», «Рідного Закарпаття» та «Європейської Солідарності» розпивають напої. «Звільнений Шекета, претендент на звільнення Ман та інші депутати влаштували алко-вечірку під час засідання облради», — йдеться у матеріалі.

«Хочу запевнити, ніякого алкоголю немає, це такий собі тролінг голови обласної ради, якому надіслали фотографію, — каже Денис Ман. — А після того, як його політична сила разом з представниками партії ОПЗЖ, також цілого ряду інших партій, присутніх у сесійній залі, звільнили Андрія Шекету і почали голосувати за звільнення Дениса Мана, — передали вітання. Безумовно, не скористатися цим ОПЗЖ не може, для того, аби хоча би якимось чином перевести ініціативу, перевести увагу не на депутатів, яких звільнили сьогодні, далеко не найгірших у Закарпатській області, з посад заступників голови обласної ради, перевести їх у так звану політичну грубу площину»

«Ніякого алкоголю там немає, там є водичка, яблучний сік, який ви бачите у склянках окремих депутатів, які є на фотографіях. Все решта — домисли та політичний бруд, яким не один раз відрізнялася що провладна партія, що партія від ОПЗЖ», — розповів Денис Ман.