Читайте у свіжому номері газети ЯСНО №30

Коли матері стають небезпечними для дітей

Не для всіх батьків діти – то радість, квіти життя і дар Божий. Саме так нарікають малечу багато наших земляків. Утім не всі. На жаль, є ціла категорія закарпаток народжують дітей лише заради грошей. Найчастіше це – багатодітні малозабезпечені родини, де батьки полюбляють заглядати у чарчину. Нащадки для них – лише спосіб заробітку. І чого гріха таїти, таких родин у нашому краї чимало. Годують потім найчастіше цих дітей сусіди, знайомі чи просто перехожі. Більше – у газеті ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Спочатку труять, а потім лікують

Більшості відомо, що наш організм на 75% складається з води, яка підтримує його життєдіяльність. Але далеко не всі напої, що містять воду, є корисним для здоров’я. Скоріш за все, у  солодкій газованій отруті, яка широко рекламується на кожному кроці, немає жодного корисного компонента. Хіба що вода. Але вона є взагалі більш нейтральною, ніж шкідливою чи корисною. Про це і більше у газеті ЯСНО.

Задавити жабу: чи може заздрість стати «копняком» до позитивних змін у житті

Пам’ятаєте нашу розмову тижневої давності? Йшлося про грошові компенсації та виплати народним депутатам – чималенькі суми, які для багатьох пересічних українців є предметом заздрості. Втім, нічого дивного: заздрість – штука, яку хоч раз у житті відчула кожна людина. Інша справа, що людині робити зі своєю заздрістю? І як поводитися із заздрісниками?  Ось про це і поговоримо. Подробиці – у газеті ЯСНО.

Що робили у Перечині Поган-дівча, Янко  Поприга

Перечин – невелике закарпатське містечко з населенням, згідно з останнім переписом 6683 осіб. Зараз  – центр Перечинської ОТГ, але статус міста населений пункт отримав лише у 2004 році. Дивно, адже перші письмові згадки про Перечин з’явилися ще у  1266 році, а поселення знайдені на сучасній території датовані  епохою неоліту, тобто 20 тисяч років тому. А чи знали ви, що в Перечині, коли він був ще дуже бідним селом, жив опришок Перець, який украв дочку в коменданта Невицького замку і таємно одружися з нею, або що в центрі сучасного міста було величезне озеро, де колись втопилася дочка  Поган-Діви?  Найцікавіші деталі – у газеті ЯСНО.

Закарпатка змінила їжу і зцілилася від безпліддя

Про жіночі теми не люблять говорити вголос. Тема критичних днів чи б то місячних для багатьох закрита. Навіть матері донькам неохоче розповідають, що це таке і що потрібно робити, якщо на спідній білизні раптово з’явилася кров. Дівчата, щоправда, таке тихенько обговорюють між собою, але цих знань часто недостатньо. Неймовірні деталі у газеті ЯСНО.

Обличчя вчительки повністю згоріло, коли вона задрімала біля багаття

 29-річна вчителька початкових класів поїхала на відпочинок, але навіть не підозрювала, чим він закінчиться. Порив вітру жбурнув її шезлонг головою в багаття, коли вона дрімала у своєму похідному кріслі. Чоловік, який заснув в її одязі, прокинувся від дивного звуку. Жінка лежала  головою в вогні, без свідомості і не рухалася. Він витягнув дружину з багаття і облив обгоріле обличчя водою, щоб охолодити його. Більше – у газеті ЯСНО.

Як тривала робота за комп’ютером може вплинути на здоров’я рук

Тривала і виснажлива робота за комп’ютером призводить до оніміння пальців і сильних болях в зап’ясті. Медики називають це тунельним синдромом. За їхніми словами, в кожному органі людини можна знайти слабке місце. В руках – це зап’ясті. Найцікавіше – у газеті ЯСНО.

Прогулянки після їжі позитивно впливають на здоров’я людей

Часто після їжі хочеться спати, але медики радять долати свою тимчасову слабкість, і замість нерухомого відпочинку практикувати саме «травну прогулянку», тобто, ходити пішки. Фахівці пояснюють: коли ми їмо їжу з високим вмістом вуглеводів, а потім припиняємо рухатися, рівень цукру у крові різко підвищується і залишається високим ще протягом декількох годин. У підсумку це негативно позначається на здоров’ї. Про це і більше – у газеті ЯСНО.

Нарешті в Україні за неналежне утримання тварин та їхню експлуатацію каратимуть

Верховна Рада підтримала законопроєкт, який впроваджує в Україні європейські стандарти поводження з тваринами. На його ухваленні тривалий час наполягали зоозахисники.

Як повідомляє ВВСЕ Україна, документ узгоджує українське законодавство з низкою директив ЄС, що мають стосунок до Європейської конвенції про захист тварин. Більше цікавого – у газеті ЯСНО.

Собака, який зник 10 років тому, повернувся до господаря

Чоловік возз’єднався з псом, який зник 10 років тому. В американському штаті Техас господар довгий час намагався знайти собаку, але пошуки не приносили результату. Подробиці – у газеті ЯСНО.

Кошеня застрягло під капотом автомобіля, проїхало 64 кілометри і вижило

У Великобританії врятували кошеня, яке застрягло під капотом автомобіля. Тварина проїхала більше 64 кілометрів і вижила, повідомляє видання Metro. Жінка їхала на машині з міста Акфілд в село Пулборо. Вона перебувала в дорозі більше години, перш ніж почула нявкання, яке долинало з-під капота. Британка зупинила автомобіль, підняла капот, але не змогла знайти тварину. Неймовірні деталі – у газеті ЯСНО.

30-річна жінки тримала 14-річну доньку на ланцюгу з нашийником

30-річна жінка після конфлікту з 14-річною донькою за допомогою ланцюга, нашийника і навісного замка прив’язала її в будинку. У такому стані дівчина провела дві години, а після того як мати відв’язала дочку, звернулася до поліції по допомогу. Шокуючі деталі читайте у газеті ЯСНО.

Жінка народила чотирьох дітей, а чоловік душив їх та закопував на городі

Олександра та Давид стали вбивцями власних чотирьох дітей. Кожне з новонароджених потрапляло в поліетиленовий пакет відразу після пологів, де помирало в страшній агонії через брак кисню. Тіла немовлят чоловік закопував у городі, аби про злочин ніхто не дізнався, аж поки його не видали сусіди, які запідозрили щось страшне. Вражаючі подробиці – у газеті ЯСНО.

Колишній військовий викрав дружину, засунув її в мішок і відвіз до лісу

Колишній офіцер спецназу Ярослав Фокін не погодився з тим, що дружина Олена вирішила розлучитись.  Чоловік, озброєний ножем, увірвався до її квартири. Він залякав жінку та її нинішнього партнера, зв’язав їх, а потім відвіз до лісу. Неймовірні деталі у газеті ЯСНО.

Десятирічного хлопчика прикували ланцюгом до сараю на два роки. Вижив, поїдаючи власні екскременти та їжу для кіз

Тим часом його батько, брати та сестри жили поруч у комфорті в розкішному будинку.

Коли його знайшли, не могли повірити очам навіть бувалі поліцейські. Дитина була в жахливому стані, знесилена та виснажена від голоду. Після смерті матері хлопчика, що страждав на епілепсію, просто викинули з хати у сарай до домашніх тварин. Не захотіли ділити з ним оселю дві мачухи, яких привів собі батько. У малюка також є 17 братів та сестер, але ніхто з них не взявся рятувати братика. Найцікавіше – у газеті ЯСНО.

Незнайомий чоловік добив ужгородця до смерті за те, що він із ним не привітався

Трагічний інцидент трапився ще в листопаді 2019 року, але вирок суд виніс лише нещодавно.

А тоді в Ужгороді близько 3-ої год. ночі по вул. Грибоєдова виникла бійка. Компанія святкувала від’їзд одного з чоловіків у Нідерланди. Усі вживали спиртне, тож емоції були загострені.  У результаті – 40-річний ужгороець загинув. Вражаючі подробиці – у газеті ЯСНО.

Курила, поки не почало боліти все тіло

До 2020 року ніколи не відчувала потягу до куріння. У моєму житті навіть був випадок, коли в підлітковому віці мене намагалися навчити цьому, однак мені не сподобалося і все на цьому закінчилося. Коли стали з’являтися системи нагрівання тютюну і електронні сигарети, то і до них у мене інтересу не виникало. Доходило все навіть до того, що мені був противний запах всього, що було пов’язано з курінням. Більше цікавого – у газеті ЯСНО.

На старості щастя знайшла. І як його не помічала, коли він завжди жив поруч

Деколи люди, зневірившись у шлюбі і зовсім не звертають увагу на протилежну стать. Для деяких жінок чоловіки перестають взагалі існувати… особливо, якщо причиною розриву стосунків стала зрада. Унікальною історією з життя своєї мати поділилася з газетою ЯСНО 30-річна закарпатка Олеся Потрогош. Вона хоче сказати людям, що щастя може бути зовсім поруч, просто треба впустити його у свою душу. Про це і більше – у газеті ЯСНО.

Найщасливіша жінка світу провела в лікарні 864 дні і перенесла 100 операцій

Вона пережила таке, що б зламало більшість сильних чоловіків

Чи знаєте ви, хто є найщасливішою жінкою світу? А чому вона себе такою вважає? Чи дійсно її життя було таким безхмарним і радісним?

Не повірите, але цей титул завоювала людина, яка має зовсім не модельну зовнішність і не мільярди на рахунку і не натовп прихильників у соцмережах. Деталі – у газеті ЯСНО.

Ми чистимо зуби снігом і вважаємо себе найбільш заощадливою  сім’єю у світі

Вміти заощаджувати – це талант, яким володіють далеко не всі жінки. Та є між ними настільки економні, що  шкодують навіть їжу від свого чоловіка. Дехто переконаний, що це вже занадто, але не американка  Беккі.  «Я завжди була ощадливою», – із великою гордістю каже 41-річна жінка. Далі – у газеті ЯСНО.

19 дітей, 80 онуків і 30 років у декреті

Нині далеко не всі батьки наважуються на другу дитину. «Не і часи», – кажуть вони. Утім є деякі родини, де виховують не один десяток малюків. У селах Рокитнівського району, що на Рівненщині, деякі жінки по тридцять років проводять у декреті, тож сім’я, в якій понад 10 дітей, нікого тут не дивує. Більше цікавого – у газеті ЯСНО • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост