АНОНС. Спочатку труять, а потім лікують

Більшості відомо, що наш організм на 75% складається з води, яка підтримує його життєдіяльність. Але далеко не всі напої, що містять воду, є корисним для здоров’я. Скоріш за все, у  солодкій газованій отруті, яка широко рекламується на кожному кроці, немає жодного корисного компонента. Хіба що вода. Але вона є взагалі більш нейтральною, ніж шкідливою чи корисною, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Зараз літо і хочеться більше пити. Батьки часто купують дітям різного роду коли та інші напої, які позиціонуються, як здорові. Називати їх не будемо, їх багато і фактично між собою вони за складом мало чим відрізняються. Та за привабливою етикеткою, гарною пляшкою приховується реальна загроза для здоров’я. Якщо ви подивитесь на склад продукту, навряд чи захочете труїти цим себе та свою дитину. Цікаво, що виробники навіть не приховують вміст свого продукту. Деякі з них навіть пишуть такі  попередження: «Містить синтетичний харчовий барвник тартразин, який може мати шкідливий вплив на активність та увагу дітей».

Отже, чому не варто захоплюватись солодкими газованими напоями?

Газована вода – це вода, насичена вуглекислим газом. Багато хто вважає для втамування спраги за краще використовувати саме газовану воду, оскільки вона має приємний смак, а також позиціонується, що вона наділена прохолоджуючим ефектом.  Цікаво, що більшість людей надають перевагу навіть не мінеральній, а саме солодкій воді з бульбашками всередині. І це – незважаючи на те, що більшість лікарів розповідають про численні дослідження, які підтверджують  шкоду від велику споживання солодких газованих напоїв. Нерідко її п’ють дорослі, але ще частіше купують  своїм дітям. Отже, якщо ви або ваші діти регулярно вживають такі напої, можливо, прийшов час зупинитися, оцінити потенційні ризики і поглянути, нарешті, в очі суворої правди про солодку газовану воду • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост