Зеленський вручив медаль дівчинці, яка врятувала 4 дітей під час повені на Закарпатті

12-річна Тетяна Тулайдан, яка під час повені на Рахівщині врятувала чотирьох дітей, отримала 4 серпня медаль “За врятоване життя” з рук президента Володимира Зеленського. Інформація про це з’явилась на сайті президента України.

Дівчинка приїхала в Київ разом з батьками та 7-річним братиком. Також президент подарував Тетяні скрипку, адже дівчина займається музикою, пише Суспільне.Зеленський вручив медаль дівчинці, яка врятувала 4 дітей під час повені на Закарпаттіфото з сайту Президента України

В середині липня внаслідок потужних злив у смт Ясіня та в Лазещині на Рахівщині сталася повінь. Коли рівень води почав стрімко підніматися, Тетяна, яка залишилася вдома сама з братиком, вимкнула в домі електрику, взяла брата та трьох сусідських дітей і відвела їх на горище свого дому.

Що відомо:

  • 120 господарств та 76 житлових будинків підтопило через негоду 10 липня в присілку Стебний селища Ясіня на Рахівщині. 19 дворогосподарств, 17 житлових будинків та 2 підвальні приміщення підтопило також в селі Лазещина і 25 дворів та 3 житлові будинки в селі Луги.
  • Через сильну течію пошкоджена дорога в Ясіня та Богдані, знищено 31 міст, в річку потік зніс 10 автомобілів.
  • Зруйновану внаслідок паводка на Рахівщині дорогу Ясіня – Стебний розпочали ремонтувати.

ЗакарпатПост