На Закарпатті одні з найнижчих показників вакцинації проти COVID-19

В Україні триває 5-й етап вакцинації проти COVID-19, на якому щепитися можуть усі охочі віком від 18 років.

Триває передплата на газету Поради Здоров’я! Передплачуйте на своїй пошті!

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я Українина своїй сторінці у фейсбук.

На 11 серпня 2021 року вже щеплено 4,4 млн осіб, з них отримали дві дози й завершили вакцинацію майже 2,6 млн українців.

Абсолютним лідером за охопленням щепленнями від COVID-19 дорослого населення є місто Київ, де провакциновано принаймні однією дозою майже 667 тис. жителів, двома дозами – 395 тис. В першій п’ятірці також Київська, Полтавська, Черкаська та Чернігівська області.

Найнижчі показники охоплення у Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської та Одеської областей.

Україна постійно нарощує темпи вакцинації. Так, кількість щеплень у липні склала 2,9 млн та перевищила кількість щеплень, зроблених за попередні чотири з невеличким місяці вакцинальної кампанії (кінець лютого – червень) – 2,7 млн. За 11 днів серпня вже здійснено понад 1,4 млн щеплень.

На 11 серпня на національних та регіональних складах знаходиться майже 7 млн доз вакцин різних виробників. Країна постійно отримує нові й нові партії вакцини. Наразі цього достатньо, щоб щепити все більше українців від коронавірусної хвороби.

Записатися на щеплення можна онлайн чи за телефоном пункту чи центра. Список та контакти на https://list.covid19.gov.ua та за телефоном 0 800 60 20 19.