Ремонт автошляху Львів – Самбір – Ужгород триває одразу на кількох відрізках

У межах дороги національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород продовжуються ремонтні роботи.

Підрядник працює на кількох ділянках одночасно. Про це повідомила Закарпатська ОДА.

«Неподалік с. Кам’яниця підрядник проводять укріплюючі роботи, монтуючи габіонну підпірну стінку. На дорожньому полотні провели підготовчі роботи до встановлення щебенево-мастикового асфальтобетону», – зазначено у повідомленні.

На цьому ж відрізку автошляху вже провели комплекс додаткових робіт, які покликані розширити дорогу. Кожному, хто їздить тим напрямком, відомо, наскільки вузькою була дорога, а старі дерева, чагарники, що нависали над дорожнім полотном, обмежували видимість. Рівне та широке дорожнє полотно забезпечить водіям комфортну та безпечну їзду та сприятиме зниженню аварійності.

Водночас у с. Ужок підрядник завершує будівництво підпірної стінки та влаштовує тротуари. Саме з Ужка, який розмістився під Ужоцьким перевалом, починається Закарпатська область. На його території є три джерела мінеральної води, що охороняються. Одне з них носило назву Гераклове. За легендами вода звідти дарувала людям силу, якою славився античний герой. Скульптура Геракла, яка зараз прикрашає двір Ужгородського замку, колись знаходилась саме там.

ЗакарпатПост