Закарпатські митники виявили вантажівку з великою партією незадекларованих товарів на 1,5 млн грн

На митному посту «Тиса» закарпатські митники виявили вантажівку з великою партією незадекларованих брендів та запчастин на 1,5 млн грн

🛃 Працівники Закарпатської митниці задокументували на українсько-угорському кордоні порушення митного законодавства, пов’язане із незаконним ввезенням великої партії одягу, взуття та запчастин до електрокавоварок під виглядом іншого товару на давальницькій сировині.

Так, 35-річний угорський водій 🚚 вантажівки ввозив на митну територію України товар на давальницькій сировині «запчастини до автомобілів» у кількості 47 вантажних місць. Відправник – угорська фірма, яка розташована у м.Ужгород.

☝️Однак, працівники Закарпатської митниці вирішили перевірити вміст багажного відсіку фури і чи відповідають наявним заявлені у товаросупровідних документах товари, чи немає інших.

Відтак, митники 🔦виявили велику партію товару іноземного виробництва, що знаходився у 41 картонній коробці. По факту, водій вантажівки ввозив в Україну товар не в 47 вантажних місць, а в 88-х, та ще – інший товар, який підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

У 📦 коробках перевізник завозив одяг різного асортименту та торгівельних марок:

  • 566 шт чоловічих і жіночих курток,
  • 48 шт жилетів,
  • 240 пар дитячого взуття,
  • 1158 шт запчастин до електричних кавоварок.

За попередньою оцінкою, загальна вартість виявленого товару сягає понад 1,5 млн грн.

❗Таким чином, надавши митниці документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги, кількості та вартості, відносно громадянина Угорщини склали протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Ця стаття передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів та їх конфіскацію.

Наразі незадекларований товар вилучили на склад митниці до рішення суду, а остаточну його вартість визначить спеціаліст-експерт.

ЗакарпатПост