Помер колишній заступник начальника управління МВС у Закарпатській області

ЗМІ у Дніпрі повідомляють, що ексглава поліції Дніпропетровщини генерал Віталій Глуховеря помер у Туреччині на відпочинку.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Генералу було 58 років.

Також немає даних, із ким відпочивав у Туреччині генерал. На його сторінці в Facebook ніякого підтвердження про його смерть немає.

Деякі видання пишуть, що смерть Віталія Глуховері сталася в Дніпрі, нібито на території розважального комплексу «Бартоломео». Генерал поліції помер раптово, ознак того, що смерть була насильницькою, не виявлено.

Як повідомив Telegram-канал Дніпро обласний, у нього відірвався тромб. Смерть настала рано-вранці у вівторок, 17 серпня. Інших подробиць канал не повідомив.

Говорять про дві версії смерті Віталія Глуховері. За однією з них, у чоловіка відірвався тромб, за другою – причиною смерті стало захворювання серця.
Про смерть Віталія Глуховері повідомив у Facebook і ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін.

Віталій Глуховеря – юрист, генерал поліції III рангу, кандидат наук. У 2019-2021 роках був проректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

До цього очолював Головне управління Національної поліції Дніпропетровської області, але звільнився через скандал із затриманням патрульних, які зупинили його автомобіль. Йому оголосили підозру в перевищенні повноважень і незаконному затриманні патрульних. Однак до суду справа не дійшла.

Нагадаємо, що Віталій Глуховеря у 2008 році керував Ужгородським МВ УМВС України в Закарпатській області. І тодішнє його призначення на цю посаду також супроводжувалося гучним скандалом, який навіть називали «безпрецедентним» для української міліції.

4 липня 2008 року під час представлення Віталія Глуховері особовому складу ужгородської міліції, тодішній начальник Закарпатського УМВС Віктор Чепак привселюдно, в присутності тодішнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Савченка, висловив свою незгоду із таким призначенням.

Вже 7 липня 2008 року на Закарпаття прибув тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який спочатку відсторонив від виконання обов`язків начальника УМВС України в Закарпатській Віктора Чепака, а вже через годину – скасував своє рішення.

Але вже 29 жовтня 2008 року начальником ГУМВСУ в Закарпатській області було призначено Кононенка Павла Миколайовича, який, до слова, до того часу працював першим заступником начальника Дніпропетровської міліції. Віталія Глуховерю ж було призначено його заступником.