Розумна гуска відшукала коханого гусака, якого забрали на операцію

Просто не вкладається в голову, наскільки розумними можуть бути домашні тварини! А ще нерідко дивує їхня відданість!

Ця дивовижна історія трапилася у США, пише газета ЯСНО.

Коли співробітники Центру порятунку вирішили допомогти дикому гусаку і забрали його на операцію, вони і гадки не мали, що не тільки вони цікавляться його здоров’ям. У нього була вірна гуска, яка якимось чином знайшла клініку, куди його забрали волонтери, повідомляє Укрмедіа.

Дикий гусак, який мешкав у ставку неподалік центру, не міг нормально ходити через поранену лапку.

Співробітники назвали гусака Арнольд, і забрали до себе на лікування. Йому потрібна була невелика операція. Але вони виявилися не єдиними, хто турбувався про стан Арнольда. З’ясувалося, що в нього була кохана, з якою вони були разом уже багато років.

“Коли ми готувалися поставити Арнольду укол і підготувати його до операції, ми почули слабкий стукіт у двері клініки. Там була його подруга, яка забралася на ганок до дверей, і намагалася увірватися всередину. Ми не уявляємо, як вона зрозуміла, що Арнольд тут”, — кажуть співробітники Центру.

Стурбована гуска спостерігала за всією операцією, не відходячи від дверей. Вона повинна була переконатися, що її улюблений в порядку, і (частково завдяки її підтримці), все пройшло успішно. Після операції Арнольда помістили ближче до дверей, і вони постійно “спілкувалися” з коханою через скло.

Через кілька тижнів, коли Арнольд відновиться, його відпустять назад в дику природу. А поки — його улюблена гуска постійно його відвідує, і він швидко одужує! • Більше унікальних історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост