10 людей, якими пишається Закарпаття. Мирослава Каламуняк

Напередодні ювілею української державності, як і перед будь-яким днем народження, хочеться підбити певні підсумки. Шлях становлення нашої країни був і є непростим. Ми долаємо чимало економічних проблем, знаємо, що таке війна, але навчилися любити Вітчизну і шанувати українську мову. Та головне, що робить будь-яку державу могутньою – це люди. На Закарпатті відомих і хороших постатей дуже багато, наш край неймовірно працьовитий і наші земляки мають просто золоті руки. Утім є між нашими краянами такі, чиї імена відомі багатьом, ким пишається наша область. Газета ЯСНО зібрала 10 закарпатців, які стали відомими саме в часи незалежності,  які зробили вагомий внесок у процвітання області, про яких знають далеко поза межами Закарпаття.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Отже, хто вони? • Повний список читай у свіжому номері газети ЯСНО 

Мирослава Каламуняк, Генеральний директор Ужгородської швейної фабрики «Парада»

Мирослава Каламуняк – людина, відома не лише в Ужгороді та Україні, але й далеко за її межами. Стару радянську швейну фабрику, яка могла так само, як і сотні інших у області, у часи, коли закривалися заводи,  зникнути, вона не тільки зберегла, але й зробила одним з найкращих підприємств області. Ця жінка-лідер є одним із найбільших роботодавців у краї, її працівники мають гідрі заробітні плати. Брендом «Парада» Мирослава Каламуняк підкорила навіть Західні ринки, про її продукцію добре знають у Америці. Була ужгородська директорка і в політиці – обралася депутатом обласної ради, займала посаду голови Великоберезнянської РДА. Утім зараз сконцентрувалася на роботі підприємства. Коли почалася пандемія, «Парада» першою в області почала шити маски, адже люди не мали, де їх купити і продавати за доступними цінами.

У Мирослави Каламуняк чимало різних державних нагород, вона кілька разів була «Лідером року», потрапляли до рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття» від  газети «НЕДІЛЯ», а відтак і «ЯСНО», а нещодавно вона стала «Почесним громадянином міста Ужгород» • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост