10 людей, якими пишається Закарпаття. Подружжя Бартошів

Напередодні ювілею української державності, як і перед будь-яким днем народження, хочеться підбити певні підсумки. Шлях становлення нашої країни був і є непростим. Ми долаємо чимало економічних проблем, знаємо, що таке війна, але навчилися любити Вітчизну і шанувати українську мову. Та головне, що робить будь-яку державу могутньою – це люди. На Закарпатті відомих і хороших постатей дуже багато, наш край неймовірно працьовитий і наші земляки мають просто золоті руки. Утім є між нашими краянами такі, чиї імена відомі багатьом, ким пишається наша область. Газета ЯСНО зібрала 10 закарпатців, які стали відомими саме в часи незалежності,  які зробили вагомий внесок у процвітання області, про яких знають далеко поза межами Закарпаття.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Отже, хто вони? • Повний список читай у свіжому номері газети ЯСНО 

Подружжя Бартошів, володарі замку Сент-Міклош

Ця родина опікується однією з історичних пам’яток Закарпаття – Чинадіївським замком. Більше того, вони перші в Україні взяли фортецю у довготривалу оренду і перетворили майже руїни у справжній середньовічно-сучасний маєток, де проводять різні фестивалі, на який подивитись із усіх-усюд їдуть туристи.

Більше того, у Сент-Міклош щороку дислокується Закарпатська резиденція Святого Миколая і для дітей приїхати туди на святкування вважаться великою радістю.

Тетяна та Йосип практично врятували замок від повного зникнення. Ця пара художників знайшла в собі не тільки творчу, але й менеджерську жилку. Аби зібрати кошти на реконструкцію, Йосип почав організовувати міжнародні благодійні пленери, а гроші, виручені від продажу картин, витрачав на відновлення фортеці. Сам митець виконував багато робіт власними руками: ремонтував дах, був сам собі і інженером, і муляром, і столяром. Нині Сент-Міклош вважається однією з найбільш романтичних локацій України, не дарма саме там щороку проходить фестиваль квітів • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост