На Закарпатті побувала Крістіна Квін, тимчасова повірена у справах США

Сьогодні голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом із заступником Іштваном Петрушкою провели робочу зустріч із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США в Україні.

«Важливість такого знайомства і особистого спілкування неможливо переоцінити, адже від Сполучених Штатів Америки є постійна підтримка та увага до Закарпаття.

США були і залишаються нашим надійним партнером та одним із ключових інвесторів в економіку громад та області загалом», – підкреслив очільник краю.

У межах зустрічі сторони обговорили результати низки успішно реалізованих проєктів, які, за словами Анатолія Полоскова, вже стали чудовим прикладом такого партнерства.

Йшлося також про поточну соціально-економічну ситуацію в регіоні, зокрема й в умовах децентралізації, про втілення і запуск нових спільних ініціатив у галузі туризму, культури та освіти.

Керівник області поділився з пані тимчасовою повіреною у справах США результатами та перспективами успішного втілення в нашому регіоні національних проєктів Президента України Володимира Зеленського щодо оновлення дорожньої, прикордонної, соціальної та медичної інфраструктури, програми «Велика реставрація» та впровадження сучасних цифрових інструментів чи не у всіх сферах суспільного життя.

«Щиро вітаю пані Крістіну Квін на Закарпатті!

Це саме той куточок світу та України, який точно запам’ятається краєвидами, культурою, традиціями та гостинними людьми», – додав Анатолій Полосков.

 ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *