Донька втекла з дому з моїм чоловіком, народила від нього дитину, а тепер просить мене прийняти їх із сином

Деколи люди, яким ми довіряємо, поступають із нами дуже негарно, завдають душевного болю і зраджують. Прикро, коли таке стається через рідних дітей. Свою історію газеті ЯСНО розповіла закарпатка Таміла.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Мій перший чоловік загинув, коли Наталі було 4 роки. Він напився і втопився у річці. Рідного батька донька не пам’ятає… я довго залишалася сама, а через 12 років вийшла заміж вдруге за колегу. Ми разом працювали у супермаркеті. Я – продавцем. Він – з охоронцем. Був розлученим. Про причини він не розповідав, а я – не питала. На той час Наталі було вже 16. Вітчима вона прийняла вороже. Але чомусь за місяць різко полюбила. Вони могли сидіти на дивані і про щось щебетати годинами. Я раділа, адже гадала, що знайшли спільну мову. На той час донька ще була школяркою. Аби заробити більше грошей і забезпечити її вступ до університету, а пішла працювати ще і прибиральницею. Вечорами відлучалася з дому, а вони тим часом готували вечерю і прибирали у квартирі.

Через рік донька отримала атестат, але нікуди вступати не збиралася. Через тиждень після випускного вона просто зникла… разом із Миколою. Я підняла на ноги все місто, шукаючи їх, та марно. На дзвінки вони не відповідали. Далі від Наталі прийшла смс…. Писала про те, що вони кохають одне одного з моїм чоловіком і виїхали до іншої області, щоб разом почати спільне життя.

Я страшенно побивалася. На таку зраду не чекала від обох. Скоріш за все, що в них давно між собою були стосунки. Як я могла цього не помічати?

Із Миколою ми розлучилися, а донькою він розписався. Уже через рік вони повернулися до Ужгорода. Ні до якої іншої області не їздили. Жили десь у селі на Мукачівщині у якихось родичів колишнього чоловіка. На той час на руках Наталі вже був малий Максимко, якого вона народила від Миколи через п’ять місяців після їхнього зникнення. Так я дізналася правду, чому вони поїхали без пояснень.

До мене донька не повернулася, вони зняли квартиру і Микола знову влаштувався охоронцем. Тільки вже в інший супермаркет. Там він швидко знайшов собі нову коханку і незабаром пішов від моєї доньки… так само підло, як і від мене.

Тепер Наталя не має з чого платити за квартиру, бо ніде не працює, дитина мала, а від Миколи – ні грошей, ні підтримки. Донька проситься додому, просить вибачення, та я не знаю, що мені робити. Із одного боку і шкода її, але з іншого, вона зі мною вчинила дуже негарно і я досі їй не пробачила. Що мені робити? Порадьте, будь ласка • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост