Кішка почала красти медичні маски від сусідки і поступово стала злодійкою, яку не може ніщо зупинити

Вона вже привласнила собі опудало кажана, фотоапарат та інші предмети.

Власниця кішки публічно присоромила свою вихованку за крадіжку сусідських речей. Злодійка привласнила собі опудало кажана, фотоапарат та інші предмети, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Кейт Фелмет з Орегона (США) «видала» свою вихованку Есмі. Поруч зі своїм будинком вона поставила знак з написом: «Моя кішка — злодій. Будь ласка, заберіть свої речі». На мотузку для білизни поруч зі знаком дівчина розвісила рукавички, купальники та інші предмети, які Есмі вкрала у сусідів, інформує Ukr.Media.

До «крадіжок» кішка звикла минулої весни. В один із днів Есмі принесла додому 11 медичних масок.

«Я була така рада, що вона принесла не птаха або іншу мертву здобич, що навіть похвалила її і дала їй частування. Коли Есмі приносить щось додому, вона сидить у задніх дверях і починає голосно нявкати, поки я до неї не підійду і не скажу, що вона добре попрацювала», — каже господиня Есмі.

Після масок кішка стала носити додому рукавички. І теж на одній парі справа не зупинилася: Есмі тягала своїй господині по кілька пар в день.

«Це почалося, коли потепліло і ми почали працювати в саду. Есмі стала приносити рукавички. Спочатку приносила одну, потім обов’язково йшла за другою. За весь час вона принесла мені кілька купальників, малярних валиків, відрізків тканини і наколінників», — каже Кейт.

Найдивніші предмети, які Есмі принесла своїй господині, — це старий фотоапарат, який сусіди зберігали в гаражі, і опудало кажана. Власника останньої речі Кейт так і не знайшла. Спочатку дівчина опитувала сусідів самостійно: чи не втрачали вони останнім часом якісь речі. Потім вона вирішила встановити біля свого будинку знак і розвісити на ньому всі предмети, що залишилися • Більше унікальних історій читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост