Гороскоп на тиждень. 27 вересня – 3 жовтня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Компроміс – ваш друг у будь-якій сфері. Приборкайте амбіції. Ви зараз перебуваєте в лещатах залежності від оточуючих, їх інтересів, вимог, ресурсів. Емоційне напруження зашкалює, досить іскри непорозумінь і конфлікт розгориться яскравим полум’ям. Ваше завдання полягає в тому, щоб перетворити недругів, суперників, конкурентів у союзників.

З вимогливим керівництвом миріться, ви для нього, як червона ганчірка, для бика, дотримуйтеся субординації, будьте старанні, підлаштовуйтеся, накази не обговорюються. А якщо займаєте високий пост, не пригнічуйте підлеглих, а дайте їм можливість творчо самореалізуватися.

ТЕЛЕЦЬ

Доленосний орієнтир – самоосвіта, тренування інтелекту, підвищення рівня ерудиції. Брак знань слід терміново компенсувати, вони потрібні для духовного розвитку, а також в роботі. Проявляйте цікавість, всім цікавтеся, тоді потрібна інформація сама до вас прийде. Розширюйте коло контактів, подорожуйте по Інтернету, обізнаність потрібна у всьому!

Зараз ви майстер на всі руки, творчий естет, активно працюєте на основний і лівій роботі, заробляйте кар’єрні бонуси і хороші гроші. Якщо пропонують додаткові повноваження або завдання – не відмовляйтеся, подужаєте, все піде на користь. І обов’язково підтримуйте теплий мікроклімат в робочому колективі, допомагайте тим, хто просить про допомогу, сміливо пірнайте в авральні ситуації.

БЛИЗНЮКИ

Життя – це театральна сцена, де завдяки блискучому природному артистизму, чарівності вдасться вирішити безліч проблем. Красиво підігравайте людям, робіть компліменти, хваліть, надихаючи тих, хто занепав духом, але без фальші, а щиро. Ваше серце повинно випромінювати любов до всіх! Тоді і особисте життя буде процвітати.

Вирішуйте проблеми коханих, партнерів, дітей, розщедрюйтеся. Але тільки не на шкоду собі. Емоційне “хочу” і прагматичне “треба” слід врівноважити. Переходити червону межу бажань, за якою грізно нависають чужі егоїстичні вимоги (вони руйнівні) не можна. Ваше завдання – зробити об’єктивну оцінку власних і чужих ресурсів і гідно заробляти. Вкладати в роботу багатий власний досвід, що накопичується роками.

РАК

Бажаючи самоствердитися, взяти гору над оточуючими (без урахування їх інтересів) ризикуєте побити горщики і потім їх не склеїти. Ви особистість емоційна, не качайте “човен” амбіціями, а вирішуйте будь-які розбіжності з урахуванням обопільних побажань. Але і не дозволяйте собою керувати.

Зараз унікальні можливості змінити на краще свій внутрішній світ, переключити його на діапазон високих духовних вібрацій і знайти особисте щастя. Врахуйте, якщо в душі дискомфорт, значить щось робите не “те”, можливо зациклилися на вже не актуальних проблемах, рухаєтеся назад в задумах. Не сподівайтеся, що вас хтось візьме під своє крило, “ліпіть” красиво себе самі, позбавляйтеся від поганих звичок, які відштовхують людей.

ЛЕВ

Якщо ви прагнете пізнати світ, розширити кругозір, познайомитися з новими людьми, наповнити інтелектуальний банк новими знаннями – це чудово. Зараз ви великі розумниці, миттєво “зчитуєте” потрібну інформацію, головне вчасно її використовувати на подієвому плані. Удача супроводжує тих, хто відчуває динаміку соціуму, “тримає ніс за вітром”, вміє миттєво переключитися на потрібний діапазон, щоб опинитися в потрібний час в потрібному місці. Зустрічі з цікавими людьми, романтичні пригоди відмінно прикрасять ваше дозвілля. У ролі коханця (ки) ви зараз неперевершені.

Тиждень пройде під акорди кармічних подій торкнувшись сфери роботи, здоров’я, відпочинку, таємних задумів, меценатства. Приборкайте ініціативні імпульси, не стукайте в закриті двері. Вирішувати проблеми слід в міру їх надходження і актуалізації, обов’язково займатися благодійністю.

ДІВА

Щоб заробити побільше грошей, реалізувати задуми і бажання, вам належить зробити корекцію майбутніх планів, заручитися підтримкою друзів. Зараз від власних щедрот залежить щастя багатьох людей, ви джерело благ і спонсор для них, тому чиніть по совісті, благородно, нікого не ображайте – “всім сестрам по сережках”!

Зайві гроші в кубушку не складається, вони повинні працювати. До речі якщо “щось” захотілося, це не дурний каприз Его, а сигнал до правильних дій. На крилах мрій досягнете потрібної мети. Тільки не дозволяйте нікому собою маніпулювати!

 ТЕРЕЗИ

Зараз за рейтингом популярності ви – мега зірка на соціальному небосхилі, задаєте тон подіям. Але не варто розслаблятися, кому багато дається, з того і багато спитають. Використовуйте феноменальний особистий вплив на публіку з користю для всіх. Вам дана влада не для задоволення власних інтересів, а для того, щоб зробити навколишній світ кращим, духовно досконалішим, що потрібно демонструвати на власному прикладі. Викорінюйте погані звички, уникайте диктату, це поганий метод, в чому має бути на тижні переконатися на діловому та особистому поприщі.

СКОРПІОН

Відлюдництво нині – найкращий лікар і наставник. Сховайтеся і насолоджуйтеся самотністю, підводите підсумки життя за останній рік. Очищайте духовний храм від накопичених негативних нашарувань покаянням. Зараз йде унікальний цілющий процес в духовному та фізичному плані через усвідомлення допущених раніше помилок. Підсвідомість очищається, позбавляючись від шкідливих почуттів. “Гнійники” – проривають.

Зараз ви на піку фінансової успіху, можете дозволити собі жити на широку ногу, задовольняти будь-які власні і чужі капризи, стати спонсором. Не збіднієте. Головне не бути скнарою.

СТРІЛЕЦЬ

Ви зобов’язані йти в ногу з соціумом, шукати шляхи вирішення наболілих його проблем і не зациклюватися на приватних справах. Зараз доведеться впритул зіткнутися з екстремальними ситуаціями, яких уникали (або боялися) і з честю з них вийти. Дружба дружбою, а гроші нарізно. У бізнесі друзів немає, тут правлять балом користь і гроші. Вам належить піти на ризик і вкласти свої ресурси в спільний бізнес або проспонсорувати партнерів, компаньйонів. Інакше не можна, якщо хочете зберегти відносини, не підірвати свій славний імідж. Доля перевіряє ваше Его на щедрість, що не підкачайте!

КОЗЕРІГ

Штурмуйте кар’єрний олімп, а у кого службове крісло хитається, захищайте високим професіоналізмом завойовані позиції, приборкати диктаторського джина. Начальство до вас прихильний, головне дотримуватися посадової субординації, вертикаль “начальник-підлеглий”, а в родині “батьки-діти”, “чоловік-дружина” повинна функціонувати бездоганно.

Слід вчасно виявляти душевну тонкість, емоційну чуйність, щоб уникнути сварок, бо ваша залізобетонна напористість може зіграти фатальну роль у відносинах з оточуючими. Самостійно каші не зваріть. Незалежних, самовпевнених, зациклених на собі Козерогів, в цьому році чекає деградація.

 ВОДОЛІЙ

Орієнтуйтеся на чужу думку, поради, ідеї – вони успішні і перспективні. Тоді і власні успішно дозріють. Зараз ви сидите на “голці” залежно від покровительства партнерів і це нормально. Головне подружитися, знайти спільні точки дотику, увійти в резонанс з їх переконаннями. Через впливових ідейних приятелів, з якими пуд солі з’їли, транслюється в цьому році щастя і удача.

Якщо вас люблять, ніхто не ображає, всі допомагають, діляться ресурсами, йдуть назустріч, значить ви не збилися з духовного шляху. Тільки не байдикував. Будь-яка праця почесна! Із задоволенням працюєте, підтримуючи гармонійний службовий мікроклімат в колективі. Відносини з колегами святая святих, не ставте їм підніжок.

РИБИ

Зараз йде кардинальна зміна світогляду, переоцінка життєвих цінностей. Якщо виникнуть надзвичайні ситуації – це на благо, в стресах накопичений негатив перетворюється в позитив. Відкриваються законсервовані джерела енергії.

Шлюбним парам порада: любіть один одного, але не потрапляйте в залежність, спокуса розчинитися в іншому величезна. Але цим ви підпишите собі руйнівний вирок, бути далі з вами буде не цікаво. А для партнера слід залишатися привабливою непрочитаною книгою. Урізноманітніть інтим, зараз відносини тримаються на сексуальному магніті, де бажання суджених є першорядними • Цілий гороскоп читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост