Патрульні поліцейські Закарпаття провели вихідні по-спортивному

Наші інспектори завжди покращують свою підготовку і тренуються для себе, адже здоров‘я та хороша фізична форма для них на першому місці.

Вчора заступниця командира батальйону УПП Анастасія Мальована взяла участь у змаганні з кросфіту. Вона зайняла 1 місце.Окрім того, 25-26 вересня проходив забіг “Strong Race”. Вчора двоє інспекторів роти ТОР, Андрій Вовканич та Олександр Іванчик, взяли участь у цьому змаганні. Дистанція становила 7 кілометрів і включала в себе біг з перешкодами. ТОРівці показали достойні результати.Сьогодні збірна команда роти ТОР знову поборолась за першість у цьому нелегкому випробуванні. Завдяки командній роботі, витривалості та силі Ілля Мунеров, Руслан Марич, Ростислав Нергеш, Василь Мельникович та Дмитро Желтов у напруженій боротьбі зайняли командне 2 місце. Ми щиро радіємо за наших міцних колег і бажаємо їм потужних перемог у майбутньому! Ми працюємо над собою,щоб ви почували себе у безпеці! – повідомляє патрульна поліція Закарпатської області.