Хустянин убив чоловіка, бо той позичив у нього 200 гривень і не повернув

Страшне вбивство сталося у Хусті у листопаді минулого року. Майже рік тривало слідство і нарешті суд виніс вирок вбивцеві, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Того фатального дня до поліції надійшло повідомлення від 47-річного мешканця міста про те, що він виявив свого товариша, який разом з ним проживає у квартирі, без ознак життя.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група, експерти. Під час з’ясування обставин було встановлено, що напередодні ввечері між двома чоловіками та їхнім гостем, 37-річним жителем міста Хуст, виник побутовий конфлікт. Під час інциденту, який переріс у бійку, гість наніс численні тілесні ушкодження власнику квартири та 49-річному потерпілому. Для останнього спричинені травми виявились смертельними. До ранку чоловік помер.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень зазначено, що вбивця цілеспрямовано та умисно наніс своїй жертві декілька ударів руками в область голови, від чого той отримав травми несумнісні з життям.

У суді свою провину чоловік визнав і ось що розповів: «У  той день я ішов з роботи і в центрі міста, біля фонтану зустрів знайомого , який винен був мені гроші. Ми поговорили і він пообіцяв повернути їх. Ми пішли на квартиру до Миколи (імена з етичних міркувань замінено),  де випили. Однак Іван не віддав гроші і почалася сварка. Я декілька разів ударив  його по голові і він упав. Потім піднявся з колін та пообіцяв віддати гроші. Після чого я пішов геть з квартири».

Слід зазначити, що чоловік був раніше судимим за крадіжки і за гратами відсидів три роки.

Теща померлого теж дала свідчення і заявила, що її покійний зять із дочкою разом давно не проживали, були розлученими. Зять постійно зловживав алкоголем, із дітьми не спілкувався та взагалі був позбавленим батьківських прав. Про його вбивство вона дізналася згодом, чоловіка, який це вчинив раніше не знала, тож і претензій до нього жодних не мала.

Господар квартири, де й трапилася страшна трагедія заявив, що в той вечір усі були п’яними, він – також і майже дрімав у себе на ліжку. Пам’ятає лише те, що чоловіки побилися.

«Після бійки Іван пішов геть, а Василь залишився лежати на підлозі, – зазначив Микола. –  Знаю лише, що хтось комусь був винен гроші. Я думав, що Василь спить, але вранці з’ясувалося, що він був мертвим. Після цього я одразу ж викликав поліцію».

Також хустянин наголосив, що квартира була весь цей час відкрита, однак до нього ніхто більше не приходив, і при цьому ключ був у дверях всередині, засунутий у замок, і лише знайомі, які знають як відкрити його двері, могли б зайти. І ще він запевнив, що  Також зазначив, що на момент бійки у квартирі більше нікого не було.

Знайшовся і ще один свідок подій, який розповів, що був у гостях у Миколи і добре пам’ятає, як Іван з Василем сперечалися через борг, який складав усього 200 гривень. Утім на закінчення сварки він не чекав і коли розпочався конфлікт, пішов додому.

Суд визнав закарпатця винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть  і засудив його до семи років позбавлення волі • Більше унікальних історій читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост