У Києві на змаганнях “Найсильніший пожежний-рятувальник” закарпатці здобули 10 місце

На Хрещатику фінішували🏆 змагання за звання “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021”, тож наразі вже визначено переможців і найспритніші та найвитриваліші святкують перемогу

🎉🎉Золотими призерами стали рятувальники з Києва, друге місце здобули рівненські надзвичайники, а бронзу отримала команда львівських бійців #ДСНС. Закарпатські рятувальники гідно боролись за перемогу й показали достойні результати. У підсумку “Зворотна тяга” виборола 10 загальнокомандне місце.Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот! – повідомляє УДСНС в Закарпатській області.