Земля для дітей або учасника АТО: в Ужгороді з’ясовують, кому має належати прибудинкова територія

Чия прибудинкова територія, з’ясовують мешканці багатоповерхівки на проспекті Свободи, 54 в Ужгороді. Про це Суспільному повідомив голова ОСББ Іван Пайда. За його словами, вони не можуть узаконити ділянку і четвертий рік звертаються до міськради. Наразі на цій території вони облаштували майданчик для дітей.

Ужгородка Вікторія Андрикович часто гуляє разом із донькою Софією на дитячому майданчику. Вона живе у багатоповерхівці неподалік цього місця.

“Ми з донечкою любимо гуляти на цьому майданчику, тому що він облаштований саме для маленьких дітей: нема нічого такого, де дитина може поранитися та завдати собі шкоду. Нерозумно забирати від дітей такий майданчик, і невідомо, для чого вона буде призначена. Поки не була вона загороджена, тут були дебошири, гулянки, а зараз, як закрили — став святий спокій”, — розповіла Вікторія Андрикович.Земля для дітей або учасника АТО: в Ужгороді з’ясовують, кому має належати прибудинкова територіяСуспільне Закарпаття

Майданчик для дітей на цій території робив коваль і мешканець будинку Олександр Грешко. Чоловік розповів: “Жителі будинку збирали гроші, а я сам власноруч робив ці гойдалки, драбини для дітей. Тепер їм приємно вийти сюди, гратися. Мешканці будинку задоволені”.

ОСББ у цьому будинку створили 11 років тому, — розповів його голова Іван Пайда. У 2018 році мешканці вирішили узаконити прибудинкову територію. Однак зробити це не можуть і досі. Вони чотири роки подають заявки до Ужгородської міськради.

“Ми подаємо: комісії відкладаються, на до вивчення. Постійно це питання відкладається, гальмується. І тут ми дізнаємося, що міськрада вирішила надати цю ділянку під гараж учаснику бойових дій. Ми знайшли цього учасника АТО, запитали, чи насправді він писав заяву для отримання гаражу на дитячому майданчику, він пояснив, що не писав”, — сказав Іван Пайда.Земля для дітей або учасника АТО: в Ужгороді з’ясовують, кому має належати прибудинкова територіяСуспільне Закарпаття

Учасник АТО Аттіла Мешко розповів, що не хоче ставити гараж на цій прибудинковій території. Чоловік каже: не знав, що його документи пройшли.

“Як член АТО, він подає заяву, він має право позачергово отримати ділянку під гараж, під будинок земельну ділянку”, — пояснив адвокат Віктор Іляшович.

Суспільне звернулося по коментар до Ужгородської міськради. Прессекретарка Алла Кохан заяву про відведення земельної ділянки на цій території учаснику АТО спростувала. За її словами, 7 вересня на сесії депутати відмовили йому. А 7 жовтня під час засідання мають знову розглядати питання про узаконення ділянки на проспекті Свободи, 54.

ЗакарпатПост