Перемогу у Чемпіонаті Європи з танцювального спорту здобула ужгородка Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон.

Для Закарпаття і країни це історична подія, адже вперше змагання проходили в столиці України. Цього року змагалися за першість понад 1200 учасників у програмі 10 танців. Варто додати, під час пандемії позмагатися приїхало більше пар з країн Європи, ніж до Ковіду-19. Для порівняння у 2019 році -1100 спортсменів брали участь у чемпіонаті. Золото чемпіонату Європи з танцювального спорту привезла зіркова пара Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон в Ужгород! У перше змагання проходили у Києві, де перемогу вибороли серед 33 пар з різних країн. Програма надскладна – 10 танців. Чемпіонів зустріли за кілька годин після приїзду, емоції ще свіжі, залюбки діляться враженнями!Танцюристи як три з половиною роки працюють разом, наполегливо ішли до поставленої цілі. За кожною медаллю стоїть команда з трьох десятків спеціалістів це – тренери з танців, фізпідготовки, дієтологи, психологи, фіхівці з комункацій, дизайнери, колористи, іміджмейкери тощо, інформує М-Студіо.

Діляться секретом успіху. Вероніка Мишко – 19-разова чемпіонка України з танцювального спорту, абсолютна чемпіонка України 2020-2021 року, і вперше в історії України – Чемпіонка Європи з танцювального спорту, крім того дипломований викладач – Доктор філософії за фахом, працює у танцювальному клубі і передає досвід та навчає молодь в Ужгородському інституті культури і мистецтв. Ужгородка – просто приречена на успіх, адже народилася у танцювальній родині. Ерл Вільямсон народиувся у США, зростав у Австралії, танцювальне життя провів у Данії. Каже, танець у нього в крові, адже вся сім’я – танцююча: мама, сестра-10 разова чемпіонка Світу, і троє братів. А сам почав танцювати у 4 з половиною роки і завжди мріяв про вершини Чемпіонатів. З тих пір, як почали з Веронікою танцювати у парі, результати почали стрімко зростати вгору. За три роки –багато нагород. З попередніми партнерками вигравав чемпіонати Америки, Автсралії, Данії. А коли стали у пару з Веронікою, посіли 5 місце на чемпіонаті Світу, 4, потім 3 місце чемпіонату Європи, далі 2 і європейське золото! Тобто у нас є вся колекція від 5 до 1 місця. І далі у планах 1 сходинка на чемпіонаті Світу. А, крім того, ми абсолютні чемпіони України! Зіркова пара вдало поєднує не тільки кар’єру, а й особисте – Вероніка і Ерл заручені. Кажуть, важливо розділяти ці складові. І обов’язково довіра і розуміння. Якби не моя наполегливість, напевно, нашої пари і не було. Бо, коли Вероніка розійшлась зі своїм попереднім партнером, вирішив їй написати, і писав до тих пір, поки не погодилася зробити проби, аби подивитися, чи все ж таки ми можемо працювати в парі. І після цього вирішили, що будемо танцювати разом. Найскладніше справлятися з її неймовірною жагою виграти, але і найкраще – це саме те, що у Вероніки є неймовірне бажання виграти. Вероніка і Ерл після змагань, кажуть, відпочинуть кілька днів і сідають писати план до перемоги на Чемпіонаті Світу – і не нижче! Інакше ніяк! Залишається побажати їм успіху!