Виявлена у селі Ботар нарколабораторія на 5 мільйонів знаходилася на ділянці чиновника Берегівської РДА

“Накрита” поліцією у селі Ботар нарколабораторія на 5 мільйонів гривень розташовувалася на земельній ділянці чиновника Берегівської райдержадміністрації.

Її разом із двома іншими ділянками, на яких розміщене фермерське господарство, орендує ФГ “Кевер Жолт”. Але замість сільськогосподарських культур там культивували коноплі елітних сортів.

Закарпатські оголошення
Дай оголошення в газету — дзвони: 050 222 50 50, 067 666 90 90, 0312 61 99 99

29 вересня слідчі ГУ НП Закарпаття разом з оперативниками Управління боротьби з наркозлочинністю та спецпризначенцями під час санкціонованих судом обшуків у прикордонному селі Ботар Берегівського району викрили підземну нарколабораторію з наркопродукцією на 5 мільйонів гривень, пише Закарпаття онлайн 

У офіційному повідомленні правоохоронців йдеться про те, що у викопаних кімнатах, оснащених за всіма технологічними вимогами для правильного вирощування конопель, вилучили 684 стебла наркотичної рослини елітного сорту. На чорному ринку вартість готової продукції з цих рослин оцінюється у 5 мільйонів гривень. Також, вилучено 300 грамів уже висушеної наркотичної речовини, насіння для майбутніх врожаїв та зброю.

Ймовірного 48-річного організатора нарколабораторії, за офіційною інформацією поліції, затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Якщо причетність до злочину згідно з частиною 2 статті 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) буде доведена, то йому загрожує до семи років позбавлення волі.

За інформацією джерел з правоохоронних органів, йдеться про місцевого мешканця Жолта Турду, який раніше вже притягався до відповідальності за контрабанду сигарет. На сьогодні він уже вийшов з ІТТ.

Територія, на якій викрили підземну нарколабораторію, розташована у селі Ботар Пийтерфолвівської громади Берегівського району і належить Валентину ТовтуНадії Фончікі та Івану Фончікі, які здають її у оренду фермерському господарству “Кевер Жолт”. 

Про те, що нарколабораторію викрили саме на ділянках, які належать згаданим особам, підтверджують джерела з поліції та порівняння даних з оперативного відео з картами Гугл.

ЗакарпатПост