Ужгородська мила собачка Бомбочка знову біля “Білочки”

Днями ужгородці забили на сполох – зникла Бомбочка.

У соцмережі просили тих, хто її побачить, повідомити. Утім довго інформації про тваринку не було.

Днями ЗакарпатПост писав, що Бомбочка знайшлася, просто змінила локацію.

Журналіст газети ЯСНО побачив її  на розі Грушевського – 8 Березня.

А сьогодні ця мила і добра собака повернулася на попереднє місце – вона знову на проспекті Свободи біля “Білочки”. Із тваринкою, на щастя, усе гаразд.

Однак редакція сайту ЗакарпатПост та газети ЯСНО закликає ужгородців не годувати Бомбочку булочками та хлібом, бо вона й так уже набрала солідних розмірів. Якщо є можливість, пригощайте її краще м’ясом, бо це – природна їжа для собак.

ЗакарпатПост

2 thoughts on “Ужгородська мила собачка Бомбочка знову біля “Білочки”

 • 04.10.2021 at 11:13
  Permalink

  Дуже зворушливо читати про те,як наша ужгородська собачка Бомбочка знайшлася.Дуже приємно що люди так турбуються про тварин. Колись на тому місці було кафе,яке називалося Білочка,бо там у вітрині того кафе був живий куточок, і там жила білочка,вона там мала таке колесо і завжди гралася, дуже була грайлива до всіх хто йшов подивитись на неї, особливо діти.
  Коли мої батьки запитували нас, з сестрою, -куди ми хочемо піти прогулятись з ними,то ми завжди казали- до білочки.Так і до сих пір,називають це місце-білочка.
  Пропозиція-чому б не зробити мініатюрну скульптурку,на честь цієї білочки, яку не одне покоління памятає, і стільки радості принесла дітям і батькам) І ще можна увіковічити нашу собачку,Бомбочку-це був би гарний куточок маленьких скульптур,яких вже багато в Ужгороді,і не тільки відомим людям,а й тваринам.Дуже б вдяча була,якби скульптори Ужгорода підтримали таку ідею.
  Ужгородці! Кому подобається така така ідея,то підтримайте.

 • 05.10.2021 at 07:50
  Permalink

  Дякуємо за такий добрий позитивний коментар! Так, було б дуже добре створити такі скульптрурки. Гарна ідея!

Comments are closed.