АНОНС. Чому в матері-героїні діти – з вирваним волоссям, тріснутим черепом і шрамами від побоїв?

«Я хочу так дати батькові здачі, щоб він… помер», – зізнається 16-річна Аня, яка разом зі своєю великою сім’єю проживає в селі на Житомирщині. І це слова не озлобленої дівчини, а доведеної до відчаю дитини. Адже Аня разом із молодшими братами й сестрами роками терпить тортури, що їх влаштовує батько. Точніше – співмешканець мами, оскільки Олег офіційно не одружений із Наталією, яка народила йому сімох молодших дітей. Подробиці з’ясовували на передачі «Один за всіх».

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Плодять дітей, щоб жити на їхні гроші

У 20 років Наталія Білінська народила свою першу дитину – Аню. Через два роки – сина Володю. Проте її цивільний чоловік не брав ніякої участі у вихованні дітей, не поміг ні копійкою. І дотепер йому байдуже, як ведеться його кровинкам. А ведеться ой як тяжко, пише газета ЯСНО з посиланням на t1.ua

– Коли мама привела нам у хату Олега, ми ніби й непогано жили. Я навіть називала цього чоловіка татом, – пригадує Аня.

Оскільки офіційно 36-річна Наталія Білінська – мати-одиначка, то отримує сотні тисяч гривень допомоги. Ці гроші надає держава, хоча фактично – ми з вами, сплачуючи податки. Проте колосальні суми йдуть не на нужди дев’ятьох дітей, а на забаганки їхнього батька-нероби.

«Олег звик сидіти в мене на шиї. То що я зроблю?» – знизує плечима Наталія у відповідь на те, чому її молодий здоровий чоловік ніде не працює, а на дитячі гроші їсть, п’є, гуляє.

– Недавно мама отримала на нас 100 тисяч гривень, так він (Олег, – авт.) забрав гроші і купив собі мотоцикл й шолом. Ще на початку зими мама пообіцяла мені купити зимові чоботи (бо старі в мене розлізлися), а він забрав ту схованку і купив собі костюм, щоб із дружками гуляти та їздити в сусіднє село до своєї матері. Ще до того, як не мав мотоцикла, викликав таксі і катався, куди хотів, а платив за свої гульки нашими ж грішми.

Через постійне недоїдання всі діти в Наталії Білінської суттєво відстали в розвитку від своїх ровесників. 16-річна Аня така маленька й худенька, що їй не даси більше від 12 років. 14-річний Володя на вигляд, як хлопчик років 10 – 12-ти. Що вже казати про молодших дітей, які не лише голодні, а й холодні, брудні, нерозчесані • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост