Закарпаття під загрозою червоної зони

У Закарпатській області щодня фіксується зниження темпів вакцинації від коронавірусу. Регіону загрожує перехід в червону зону карантину через різке зростання хворих.

Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

Як заявила сьогодні на брифінгу в ОДА регіональний координатор вакцинальної кампанії в області Вікторія Тимчик, у серпні Регіон показав високі темпи щодо щеплень від коронавірусу, проте вже у вересні відзначено спад.

“Минулий місяць показав, що у населення немає зацікавленості у вакцинації від коронавірусу. Щотижня фіксуємо зниження темпів, а в минулій – зафіксували рекордний спад аж на 13%”, – уточнила вона, додавши, що за останні 7 днів в регіоні зроблено трохи понад 15 тисяч щеплень.

Вона зазначила, що в області 182 464 людини отримали першу дозу щеплення від коронавірусу, ще 121 040 осіб – дві дози вакцини. За її словами, рівень охоплення щепленнями складає всього 15% населення регіону і тільки 9,7% – завершили повний цикл вакцинації.

На цьому тлі заступник голови Департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Чемет відзначила різкий приріст нових хворих коронавірусом.

“За останній тиждень щодня фіксуємо понад півсотні, а то й сотню нових випадків захворювання. Дуже загрозливим і тривожним є сигнал, коли коронавірус діагностуємо у дітей. Сьогодні цей показник досяг 28 випадків”, – уточнила вона.

Нагадаємо, в Україні найближчим часом дві області потраплять в “червону” зону карантину – Херсонська І Харківська. У регіонах зафіксовано різкий приріст нових хворих.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *