Вчитель року: викладачка англійської із Закарпаття виграла в номінації «ровесник Незалежності»

У номінації «Вчитель – ровесник Незалежності» національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 перемогу здобула Катерина Бігар, вчителька англійської мови Свалявської гімназії (ЗЗСО №4).

Закарпатські оголошення
Дай оголошення в газету — дзвони: 050 222 50 50, 067 666 90 90, 0312 61 99 99

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк на сайті Закарпатської облдержадміністрації.

Як уточнили в ОДА, Бігар працює у школі два роки, проте за цей час ввела низку нових методик вивчення англійської мови. Окрім цього, вона проводить уроки в інклюзивному класі, де створює комфортні умови для розуміння та сприйняття мови для дітей з особливими потребами.

Зазначається, що умовами для кандидатів саме у цій номінації були знання англійської на рівні B2 і вище, працювати з дітьми рік і більше, мати філологічну, педагогічну або психологічну освіту.

За словами заступника голови облдержадміністрації, тепер Катерина поїде на професійне оплачуване стажування Global Teacher від 2 до 18 місяців від AIESEC Ukraine.

«Така можливість дозволить перейняти практичні кейси від закордонних колег, що дозволить покращити та полегшити вивчення іноземної мови для закарпатських дітей», – наголосив Шинкарюк.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *