Чоловік через рак втратив дружину та 16-річного сина. Історія, що розчулює до сліз

48 -річний Девід Вінтерботтом із Англії втратив дружину Керсті, яка померла від меланоми, коли їй було всього 30 років, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

У сина Ріса діагностували пухлину мозку лише через кілька місяців після смерті матері – і він трагічно помер на початку цього року.

«Незадовго до того, як мій син зробив останній подих, я сказав йому: «Мама чекає на тебе!» Мене утішало те, що я знав, що вони знову разом, і вона обняла його. Хлопчик був дуже сміливим, боровся за життя», – розповів британській газеті «The Sun» Девід.

Вони з Крісті познайомилися під час вечірки в 1999 році і одружилися в 2003 році в Домініканській Республіці. У подружжя було троє синів – Луїс, Ріс і Чарлі. На початку 2007 року Крісті помітила невелику грудку на голові.

«Крісті була дуже гламурною, завжди красиво одягалася. Вона помітила грудку відразу ж, коли робила зачіску. Лікар сказав їй, що це не варте уваги і не потрібно турбуватися. Однак дружину непокоїло новоутворення, вона нервувала і попросила пухлину видалити, – поділився спогадами чоловік. – Ми думали, що це абсолютно нешкідливо. Але згодом тести показали, що у неї злоякісна меланома. Ми були просто вражені. Здається, Крісті одужала, але через рік меланома повернулася. Їй зробили операцію з видалення частини черепа, але рак продовжував поширюватися. Відтак жінці видалили частину яремної вени і слинних залоз. Крісті дійсно пройшла пекло. Операція була важкою, наші хлопці були дуже малими. Дружина відчайдушно боролася. Протягом двох років усе було добре. Однак у 2010 році на голові знову з’явилася шишка, а лікарі більше не могли запропонувати лікування»

Крісті померла в серпні 2011 року. Тоді сину Луїсу було 10 років, Рісу – 7, а Чарлі – 5

«Під час однієї з наших останніх розмов Крісті сказала, що хоче, щоб я познайомився з кимось іншим. Вона наполягала, що у мене попереду все життя, – додав Девід. –  Наші хлопчики були розбиті. Зокрема, Ріс був дуже близький з матір’ю, йому було найважче. Мені довелося дуже швидко адаптуватися, навчившись прасувати шкільну форму і робити упаковані обіди. Допомагали мої батьки. У січні – всього через п’ять місяців після смерті мами – у Ріса почалася блювота. Я подумав, що це, мабуть, тривога, тому що він не хотів ходити до школи. Але коли блювота продовжувалася, я відвіз  його до лікарні, де на скані виявили, що в сина краніофарингіома – пухлина мозку, обвита навколо гіпофіза».

Рісу зробили настільки рідкісну операцію, що лише двоє хірургів у Великобританії були кваліфіковані для її проведення.

«Я був вражений діагнозом, думав про найгірше через те, що сталося з Крісті, – наголосив Девід. –Але лікарі давали позитивні прогнози і Ріс дійсно швидко одужував. Ми багато говорили про Крісті і ходили двічі на тиждень на її могилу2

Хлопчик щорічно проходив обстеження, а сім’я вважала, що рак позаду. Але черговий огляд у  травні 2016 року показав, що пухлина повернулася. Ріс навіть літав до Флориди на лікування протонним пучком, що вважається неймовірно ефективним.

Але в липні минулого року пухлина повернулася втретє. Її видаляли протягом 11 годин. Таких випадків усього 41 у світі і Ріс був одним із тих, кого рак не милує. Він розпочав прийом знеболюючих, але його стан погіршився.

У січні його прийняли до дитячого хоспісу. Він помер у травні цього року у віці 16 років.

«В останні дні Ріс втратив зір, але був сміливим. Він просто не хотів мене турбувати. Це розбило моє серце. У мій день народження у квітні Ріс був дуже засмучений, бо не міг мене бачити. Він дуже боявся темряви. Перед тим, як він зробив останній подих, я сказав йому: «Твоя мама чекає». Сподіваюся, це полегшило його смерть», — запевнив Девід.

Ріса кремували на тому самому місці, де його матір.

На вулицях стояло і плакало більше тисячі людей,  включаючи учнів шкіл, у яких навчався хлопчик  Більше цікавого – у газеті ЯСНО • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост