5 народних способів впоратися з герпесом за 1 добу

Герпес – одна з найнеприємніших хвороб. Хоча найчастіше вона протікає в легкій формі, проявляючись лише раз на півроку, вона все одно доставляє масу неприємностей, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Головна особливість цієї інфекції – характерний висип на губах, який не тільки свербить, але і жахливо виглядає, пише infakty.ru.

Пропонуємо вашій увазі 5 народних способів швидко розправитися з цієї капостю:

1. Алое

Це найпростіший спосіб. Сік алое чудово допомагає від проявів герпесу.

Змащуйте хворе місце кожні 2 години або просто прикладайте до нього відламаний листок.

2. Молоко

Змочіть ватяний тампон молоком 1,5% жирності і обробіть уражену герпесом ділянку. Не змивайте його водою, поки воно не висохне.

Повторюйте процедуру кожні 2-3 години.

3. Перекис водню

Якщо на губі уже встигли вискочити пухирі, найкраще припекти їх перекисом водню. Робіть це кожні 2-3 години, поки обличчя не очиститься.

4. Часник

Видавіть один зубчик пресом для часнику і нанесіть кашку на хворе місце. Звичайно, цей метод підходить тільки для домашнього лікування, але зате він вкрай ефективний!

5. Ефірна олія м’яти

Цим способом можна користуватися і перед виходом з дому, тому що м’ятна олійка приємно пахне. Наносите його 3 рази на день на уражену ділянку.

Врахуйте, що всі ці способи не вб’ють вірус герпесу, але зате позбавлять вас від його зовнішніх проявів!

Зайва вага підвищує ризик розвитку смертельної астми

Ожиріння змінює роботу м’язів дихальних шляхів, підвищуючи ризик розвитку распіраторних проблем.

Близько 5,4 мільйонів британців хворі на астму, а рівень ожиріння серед населення за останні 30 років збільшився більше, ніж удвічі.

Страждати ожирінням – означає завжди бути під ризиком розвитку астми, тому що це викликає запалення в організмі, яке подразнює дихальні шляхи.

Нове дослідження, опубліковане в Американському журналі фізіології, з’ясовувало, що ожиріння змінює роботу м’язів дихальних шляхів.

Люди, що страждають ожирінням, також мають підвищений ризик розвитку важкої форми астми, мають слабший імунітет, а також вони менш сприйнятливі до лікування кортикостероїдами “, – заявляють автори.

Важку астму неможливо контролювати медикаментозним шляхом – від нього тільки погіршується кашель, хрипи та укладнюється дихання.

Група дослідників сконцентрувала увагу на гістаміні (природній хімічній речовині, яка міститься в нашому організмі та бере участь в регуляції життєво важливих функцій, викликає спазм гладких м’язів), та препараті карбахол, який стимулює нервову систему, допомагаючи контролювати дихальні шляхи та м’язові клітини.

Коли клітини зазнали впливу обох сполук, вони почали виробляти кальцій, який викликає скорочення м’язів.

Клітини людини, страждаючої ожирінням, виділяють більше кальцію, отже, м’язи дихальних шляхів починали скорочуватися ще інтенсивніше.

Вчені також виявили, що жінки з надмірною вагою більше наражаються на ризик захворіти астмою, ніж чоловіки.

Ведучий автор, доктор Рейнольд Пннетт’єрі, директор Інституту трансмісійної медицини Рутгерса, зазначив, що результати можуть призвести до нових цілеспрямованих підходів у боротьбі з астмою без використання стероїдів”.

Інші дослідження показали, що деякі люди з ожирінням страждають астмою, викликаною гіперчутливістю, а не запальними реакціями, які призводить до зменшення дихальних шляхів та ускладнення дихання  Більше цікавого – у газеті ЯСНО • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост