«Впливові люди Закарпаття. ТОП-100 – 2021» готується до виходу

Газета «ЯСНО» готує до виходу новий щорічний популярний рейтинговий журнал «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100». Цього разу журнал повністю переформатується Буде представлено нові рубрики і нових людей, адже останні два роки внесли серйозні корективи у наше життя. Через пандемію дехто скомпроментував себе, а дехто навпаки – розкрився, зумів не лише вижити в непростих умовах, але й навився розвивати свою справу, нарощувати потужність, вести за собою інших.

Передусім велике розчарування принесли чиновники, принаймні велика частка з них, які під тиском, залякуючи земляків, змушували їх відмовитись від роботи у період, коли психологічно було найважче. Локдаун дозволив по-новому глянути і на багатьох лікарів, побачити. Хто працює лише заради галочки, а хто дійсно віддається своїй справі і є спеціалістом від Бога.

Змінилася і освіта. Дистанційне навчання змусило змінити підхід до процесу засвоєння знань як директорів шкіл, так і вчителів та учнів. Це ж стосується і університетів та коледжів. 

Як би там не було, ми всі стали іншими, можна сказати, серйознішими, менш безтурботними і більш відповідальними, інакше реагуємо на виклики долі.

Але є між нами люди, які або зберегли впливовість, або розкрили себе у новій реальності.

Хто ж вони, найвливовіші люди Закарпаття?

Купуйте журнал у кіосках із листопада 

 ЗакарпатПост