Гороскоп на тиждень. 25 – 31 жовтня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Цього тижня Овнам знадобиться залізна витримка та стальні нерви. Ваші недоброзичливці спробують вивести вас з душевної рівноваги. Астрологи радять не вестися на провокації, зберігати спокій та приймати рішення на тверезу голову.

Вчіться вибирати свої думки, так як у шафі обираєте щодня одяг. При правильному мисленні зможете досягнути значних успіхів. Натхнення до вас прийде від щоденної роботи. Відгородіться від чужих проблем та повністю зануртеся у роботу над своїми проєктами.

ТЕЛЕЦЬ

Новий тиждень варто присвятити плануванню своїх майбутніх звершень. Перевірте свої ресурси, приведіть до порядку домашні та робочі справи. Якщо маєте незавершені завдання – зосередьтесь саме на них.

Зверніть увагу на своє здоров’я – цей час сприятливий для лікування, профілактики захворювань та консультацій з лікарем. Якщо вас давно турбує питання здоров’я – то найсприятливіші дні для візиту до лікаря – середа та п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

На Близнюків цього тижня чекають позитивні події в роботі та в амурних справах. Настає ідеальний час для рішучих дій у просуванні у вашій кар’єрі або улюбленій справі. Буде нелегко реалізувати всі свої наміри, проте не варто від них відмовлятися.

Тиждень характеризується емоційними перепадами, і саме близькі вам люди зможуть допомогти вам повернути внутрішній баланс і спокій. Тому навіть короткі зустрічі з друзями після зайнятого дня будуть корисні.

РАК

Увесь тиждень пройде саме так, як ви заплануєте. Намагайтеся більше часу приділити роботі, наприкінці тижня вас може очікувати приємна грошова винагорода. Проявляйте ініціативність та не бійтеся брати на себе відповідальність – це суттєво покращить ваш імідж на роботі.

В середині тижня не зациклюйтеся на домашніх проблемах, бо це може спровокувати зайві конфлікти. Не допускайте втручання у вирішення особистих питань родичів або друзів, бо це може лише загострити нинішню ситуацію.

ЛЕВ

Цього тижня у життя Левів прийде стан спокою. Поступово будуть налагоджуватися сімейні справи, а стосунки з колегами стануть більш довірливими. Все на цьому тижні налаштовує на творчість, в якій Леви захочуть проявити себе.

Закоханих Левів чекає безліч приємних моментів, оскільки стосунки будуть протікати тільки в позитивному настрої. Тиждень виявиться продуктивним. Леви будуть високоефективними та зможуть легко розмежувати особистий і робочий простір.

ДІВА

Тиждень пройде для Дів у позитивному ключі. Особливих неприємностей на горизонті не передбачається. Вівторок ідеально підходить для очищення та звільнення від речей, які накопичилися у вашій оселі, але не несуть жодного змісту: зробіть генеральне прибирання, очистіть листування та непотрібні контакти в телефоні, позбавтеся від старих речей.

Ближче до кінця тижня вас огортатимуть приємні емоції, натхнення та гарний настрій. Складіть собі список речей, які дарують вам наснагу та оптимізм і звертайтеся до них, коли вас накриє хвиля апатії.

ТЕРЕЗИ

Зовнішні обставини змусять Терезів наполегливо і стрімко рухатися до своєї мети. Крім бажання досягти успіху у фінансовій сфері, для Терезів важливим виявиться і думка їхнього оточення.

Терези можуть легко образитися, якщо хтось з їхніх близьких вважатиме їх невдалими або неуспішними. Але разом з цим власна об’єктивна оцінка своїх досягнень стане вирішальною. У будь-якому випадку, тиждень буде дуже насиченим і Терези зроблять усе, аби бути задоволеними собою.

СКОРПІОН

Новий тиждень для Скорпіонів буде насичений стресами та клопотами. Не беріть близько до серця слова друзів та колег. Не вступайте в конфлікти та тримайтеся осторонь пліток, навіть якщо вони вам здаються несерйозними.

На роботі вам потрібно попросити допомоги найближчих колег, адже самостійне вирішення складного питання може призвести до нервових зривів. Остерігайтесь цього тижня неперевірених онлайн-магазинів, адже вас можуть ошукати.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня Стрільці будуть почуватися самотніми і розгубленими. У гонитві за матеріальними благами ви добровільно відштовхнете всі можливі зміни у вашому житті.

Подолати пригнічений стан Стрільцям допоможе простий дзвінок батькам. Вони краще за всіх знають, як вас підтримати, зарядити позитивною енергією і змусити заново повірити в себе. Запорука вашого успіху – самоконтроль та стриманість.

КОЗЕРІГ

Цього тижня Козерогам варто приділити час на розподіл своїх фінансів. У теперішній час вам варто економити гроші і не витрачати на речі, які не є для вас сильно важливими.

Робочі справи будуть протікати добре, тож зосередьтеся на домашніх завданнях та особистих стосунках. Більше часу проводьте вдома зі своїми дітьми. Не забувайте приділяти час друзям, з якими ви, зазвичай, підтримуєте зв’язок.

ВОДОЛІЙ

До кінця робочого тижня Водолії можуть тільки мріяти про спокій. Випробування будуть чекати на кожному кроці, починаючи від особистого життя та закінчуючи роботою. Зберіть всю свою витримку та силу волі.

Виділіть час для погашення всіх боргів і підрахунку бюджету. Кредити не допоможуть вирішити, а лише у рази погіршать фінансові проблеми. Порадьтеся зі своєю сім’єю. Можливо, варто утриматися від зайвих витрат і незапланованих покупок, принаймні цього тижня.

РИБИ

Цього тижня Рибам рекомендується не роздувати з мухи слона. Пам’ятайте, що з часом все мине і стане на свої місця. У понеділок колеги будуть налаштовані до вас по-доброму і підтримають багато ваших ідей. Всі справи та питання, пов’язані з фінансами постарайтеся завершити до суботи.

Забороняється цього тижня укладати шлюби, веселитися чи влаштовувати дні народження. Постарайтеся краще уявити реалізацію задуманих цілей • Повний гороскоп читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост