Рідні загиблої Сабіни із Закарпаття звернулися до «Битви екстрасенсів». Що розповіли провидці

 Смерть дев’ятикласниці Сабіни із села Фанчиково, що на Виноградівщині, у березні цього року сколихнула всю область. Але найбільше, звісно, батьків. Дівчинка лише місяць не дожила до свого Дня народження, до якого готувалася, була завжди усміхненою і веселою і раптом добровільно пішла з життя, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

 Загадковості цій трагічній загибелі додає і те, що вона була подругою трохи старшої за себе іншої Сабіни, у смерті якої звинувачують раніше судимого вітчима. Люди кажуть, що чоловік так побив падчерку, що та померла. Утім найбільше всіх шокував висновок лікарів – пневмонія. Зараз, звичайно, усе списується на коронавірус, запалення легень, але щоб так! Ця справа досі, як кажуть, «висить у повітрі», хоча вже навіть проводили ексгумацію тіла для проведення додаткових експертиз. Дізнатись якісь нові додаткові подробиці нам не вдалося – таємниця слідства. Але мова зараз піде про іншу дитину, яку ніхто не бив і яку знайшов у зашморгу рідний брат. Висіла вона у сараї, за кілька метрів від хати. У той час вдома була вся родина. Тож що трапилося з Сабіною? Мати переконана, що її вбили і щоб дізнатися страшну правду навіть звернулася до передачі «Битва екстрасенсів», на зйомки якої разом із сином та подругою покійної доньки поїхала до столиці.

Днями передача вийшла в ефір і жінка почула дуже неприємні речі. Та й виявились вони зовсім не містичними, а цілковито реалістичними і правдивими. Передчуття матері про те, що дівчина покінчила з собою не з доброї волі підтвердилися, але винною у всьому виявилася не конкретна людина, а… телефон, із яким останнім часом Сабіна не розлучалася.

Віртуальний вбивця не має обличчя і не залишає слідів. Та що вдалося дізнатися екстрасенсам?

Як усе було

Фанчиково – невелике угорськомовне село, у якому мешкає не більше півтори тисячі людей. 3 березня увечері близько 7 години село сколихнулося від несамовитого крику. У сім’ї місцевого автослюсаря Євгена Шпіра сталася страшна біда. У сараї біля хати знайшли повішеною його 14-річну доньку.

«Її брат увечері прийшов із роботи, вийшов відпустити з ланцюга собаку і закричав не своїм голосом: «Пойте скоро! Сабіна висить!», – розповів батько.

«Я зайшов сюди і помітив її у зашморгу, – додав Євген, брат покійної, показуючи приміщення. На очах у юнака сльози. Він не може приховати біль, що досі розриває його серце.

Сарай знаходиться усього за 20 метрів від будинку. Уся родина знаходилася в хаті. Що найдивніше, за кілька годин до смерті Сабіна була в гарному настрої – сиділа на ганку і слухала музику. Коли стало вечоріти, мати покликала її до хати, на що донька відповіла, що зараз прийде.

«Вона дуже любила життя, – запевняє тітка Сабіни Тетяна Цупик. – Мала великі плани на майбутнє, мріяла вступити до спортивного коледжу. Любила молодшу сестричку та старшого братика… загалом дітей»

«Сабіна була веселою і доброю, полюбляла грати в футбол і волейбол. Грала просто чудово», – зізнається колишня однокласниця Ніколетта.

За словами класного керівника Івана Довбаня, від дівчинки йшла позитивна енергетика, вона була старанною, мала подруг.

Ні рідні, ні односельці досі не вірять, що Сабіна могла сама з собою таке вчинити. Проте поліція одразу закрила справу, як самогубство.

«Відкрили кримінальне провадження за статтею 115 КК України «Умисне вбивство» У результаті, опрацювавши усі можливі версії, які б пояснювали такий вчинок неповнолітньої, за відсутності ознак кримінального правопорушення, слідство було завершено, – наголошує речниця закарпатської поліції Ганна Дан.

Зараз кожен день для батьків та рідних Сабіни – справжня мука, адже вони досі не мають відповіді на головне питання: чому померла дівчинка, у якої посмішка не сходила з обличчя. Вона ж мала великі плани на майбутнє і мріяла через два місяці поїхати вчитись до Ужгорода.

«У мене серце розривається», – плаче мама Сабіни Людмила. Вона й попросила екстрасенсів дізнатися правду про свою дитину, аби бодай хоч щось її заспокоїло.

Що розповіли ясновидці?

Спадкова відьма Дар’я Постнікова побачила біля дівчинки м’яча і сказала, що вона захоплювалася спортом і це була командна гра, розповіла багато про життя Сабіни, але конкретно сказати про смерть не змогла, побачила лише сарай, у якому знайшли тіло і назвала причину смерті, утім запевнила, що це було насиллям. А далі доповнила, що хтось їй перекриває інформацію.

Відьма-травниця з Білорусі Ольга Іванчук навіть розплакалась. Жінка відгадала, що імена дівчинки починалися на літери «С» і «К». Справді, її звали Сабіна-Катерина. Однак причетним до смерті білоруска вважає хлопця дівчинки, мовляв, боявся, що коли поїде вчитись, кине його. Але рідні впевнені, що це не так, адже за два тижні до смерті Сабіни Роман поїхав на заробітки.

У той же час мати пригадала, що в той день телефон доньки майже не замовкав, їй щохвилини надходили якісь повідомлення. І це – важлива деталь, до якої повернемося згодом.

«Я її не питала, хто це, але телефон вона не випускала з рук», – каже Людмила.

Чорний маг Олександр Контаністов відчув, що дівчинку щось турбувало, але вона ні з ким цим не ділилася. І хоча мати запевняла, що вона б це помітила, жінка явно щось не знала про життя Сабіни.  Воробит також казав про якогось хлопця, про сварку між закоханими. Але чи мало це стосунок до смерті школярки? «Після розмови я бачу зашморг», – констатував Олександр. Але дізнатися, з ким останнім розмовляла Сабіна не можна – телефон у поліції і правоохоронці не надали родині жодної інформації про дзвінки і листування.

Відьма-некромант Марія Тиха також говорила про сварку з чоловіком напередодні смерті Сабіни. Тож можливо одним із кроків до самогубства було і це. Утім це була сварка із батьком чи  коханим? Мати заперечує обидва варіанти.

Інший чорний маг Віктор Литовський одразу заявив про повішання.

«У людини був певний план на життя, а його зламали, – наголосив він. – За відчуттями є чуткий момент того, що її позбавили життя. Дівчинку підштовхнули до цього».

Рунолог Денис Маклашевський побачив смерть іншої Сабіни, подруги Сабіни Шпір і зазначив, що дівчата були дуже близькими, що вона часто ходила до її могили, жила, наче в тумані. Чому ж цього рідні не помічали? За словами Дениса, дівчинка зберігала таємницю подруги. І справді, першу Сабіну вітчим бив і ґвалтував, але про це стало відомо лише після її смерті, бо від чоловіка боїться усе село, адже він сидів за вбивство, позбавив життя цілу родину. Сам він свою провину заперечує і каже, що якщо крові ніде не видно, то й довести його причетність до смерті падчерки не можна.

Медіум зі Швейцарії Патриція Перу наголосила, що про причини смерті Сабіни знає її подруга, яка подарувала їй білого плюшевого ведмедика. Справді, Дарина була третьою у компанії двох Сабін і покінчити з собою планувала і вона.

«У той вечір, коли Сабіна померла, я не спала. – зізналася Дарина. – Я не пам’ятаю! Я нічого не пам’ятаю! На другий день після смерті вона мені снилася і казала, що через 3-4 місяці ми зустрінемося. Друге чи третє число має бути. Перша середа місяця».

І зараз Дарина боїться бути наступною, адже дві її найкращі подруги вже мертві. Весь вільний час дівчинка проводить на кладовищі.

Із дівчинкою поспілкувалась медичний психолог-суїцидолог Наталія Бугайова.

«На жаль, діти дуже погано розуміють, що якщо вони помруть, то помруть назавжди, – розповіла вона.

Біла відьма з Білорусі Марія Вандєєва говорила образами, нібито дівчинка заглянула у якесь чорне дзеркало і там шукала розради, але ті, хто здавалися новими друзями і спочатку поводилися дружньо, виявилися демонами, диктували їй що робити. Також вона зазначила, що на момент смерті Сабіна була одна, але поруч вона побачила ще багатьох таких же дітей, яким ті демони також вселили страх.

Пізніше стало зрозуміло, що вона мала на увазі Інтернет і групи смерті. Адже саме в той день був всесвітній челендж смерті. Його на початку березня хтось запустив у одній із соцмереж і закликав підлітків здійснити суїцид саме 3 березня. Невже дівчинка наклала на себе руки через смертельну гру в Інтернеті, а демони, яких побачила ясновидиця – це куратори таких груп?

Подібну картину побачила і ясновидиця із Азербайджану Жаля Алекперова.

«Дівчинку ніхто не розумів і вона ніби знаходиться у іншому світі, – розповіла вона.- Я бачу порізи у неї на тілі – на руках, на ногах… Невже ви про це не знали? Вона ножем сама собі завдавала ушкоджень, хотіла довести, що чогось варта».

«Вона різала руки, – підтвердила слова екстрасенса Дарина. – Ми почали це робити після того, як померла перша Сабіна. Я теж побувала».

 «Ти ж також хотіла себе вбити у той день? Чи не так?» – запитала Жаля у Дарини.

І справді, у соцмережі буквально після смерті подруги Дарина виставила повідомлення: «Скоро буду. Люблю».  Та поліціанти одразу відреагували, виїхали до дитини і запобігли суїциду.

А ясновидиця продовжила: «Зараз я бачу образ свого брата Хаяла, але не відчуваю його енергетику (брат віщунки відомий в Україні екстрасенс). Убивця ховається за його маскою. Ці люди діяли в Інтернеті і через його образ теж»

«Вона мені одного разу повідомила, що Хаял їй сказав, що вона скоро помре, – підтвердила Дарина. – Це було у грудні. Через кілька місяців її дійсно не стало».

На жаль, як з’ясувалося, шахраїв у інтернеті, що представляються іменем Хаяла Алекперова, дуже багато. Сам же Хаял запевнив, що ніколи б не говорив людині, коли вона помре і зазначив, що вже декілька років веде боротьбу із підробними сторінками у соцмережах. Як бачимо, шахраї використовують усі можливі шляхи, вводячи людей у оману і Інтернет у цьому їм дуже допомагає.

Жаля ж доповнила, що побачила образ довговолосої жінки на курячих ніжках. Це – насправді – відомий персонаж Момо, теж із однієї із груп смерті. Отже, виходить, Сабіну згубила не якась конкретна людина з її оточення, але й на той світ вона не пішла із власної доброї волі… Головну роль у її смерті усе ж зіграв Інтернет і так чи інакше більшість екстрасенсів це побачили і підтвердили.

Тому прохання до батьків частіше говорити з дітьми,цікавитися їхнім життям і їхніми проблемами і не підштовхувати до того, аби розраду вони собі шукали у Інтернеті між чужими незнайомими людьми, які можуть виявитися не те що непорядними, а справжніми демонами • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост