Дівчина пішла в тир і застрелила інструктора. Каже, довів її хлопець

Вероніці Моторіній, яку обвинувачують в умисному вбивстві інструктора полтавського тиру у лютому 2020-го, винесли вирок. Її позбавили волі на 15 років. Таке рішення ухвалила колегія суддів Октябрського райсуду обласного центру. Перед цим дівчині надали останнє слово, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Під час засідання Моторіна сказала, що її довів до депресії хлопець, а працівника тиру поранила випадково. Також дівчина попросила пробачення у дружини загиблого інструктора. Робити фото- і відеозаписи Вероніки Моторіної суд заборонив. Про це на минулому засіданні клопотав її захисник повідомляє Суспільне.

“Боялася до вас (до дружини загиблого інструктора тиру – ред.) звернутися, не могла зважитись на це. Не подумайте, що прийшла до цього висновку я тільки зараз. У душі я постійно вибачаюся перед вами і вашим чоловіком. У моїх діях не було поганого умислу. У мене постійно був стрес. Я почала приймати заспокійливі, але мені ставало тільки гірше і я вирішила піти із життя. Я дуже ненавиджу себе за те що сталося і дуже шкодую, що не обрала інший спосіб, чи місце щоб ніхто не постраждав”, – розповіла засуджена Вероніка Моторіна.

“У сукупності отриманих і проаналізованих доказів суд приходить до висновку, що саме дії Моторіної були вчинені умисно та протиправно заподіяна смерть потерпілому Смольянінову. А тому її винуватість у вчиненні кримінального правопорушення передбаченою частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України доведена повністю”, – сказала суддя Октябрського райсуду Полтави Тетяна Січиокно.

Загалом цю справу розглядали понад півтора роки. За увесь час допитали понад десяток свідків та дослідили два томи матеріалів справи, письмові, речові та відеодокази. Про це Суспільному повідомила прокурорка Яна Рощепа. Спілкуватися на камеру вона відмовилася, як і захисник Вероніки Моторіної. Останній повідомив, що подаватиме апеляцію щодо вироку. Родичі загиблого інструктора також відмовилися говорити із журналістами.

Що відомо:

Вероніку Моторіну обвинувачують у вбивстві інструктора полтавського тиру. За даними правоохоронців, 7 лютого 2020-го року дівчина прийшла до закладу і з пістолета, який належав тиру, вистрелила у 64-річного Сергія Смольянінова. Він загинув на місці. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною першої статті «Умисне вбивство». Санкція – від 7 до 15 років позбавлення волі. Під вартою Вероніка Моторіна перебуває від 8 лютого 2020 • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост