Під Закарпатською ОДА мітингують медики та працівники бібліотек

На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг. Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані, — повідомив кореспондент Суспільного з місця події.

Голова обласної організації профспілки Володимир Турок 27 жовтня надіслав електронного листа Суспільному, в якому повідомив: “Під час акції протесту до обласної ради буде висунуто вимоги зняти з порядку денного четвертої сесії VIII скликання питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та надалі не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю. До медиків долучаться також члени профспілки галузей освіти та культури”.Мирний мітинг під ОДАСуспільне Закарпаття

Деякі учасники намагалися зайти всередину сесійної зали. Поліцейські впустили тільки декількох людей.Під Закарпатською ОДА мітингують медики та працівники бібліотекСуспільне Закарпаття

Що відомо:

  • 15 жовтня на сайті облради опублікували проєкт рішення про приєднання 15-ти медзакладів краю до обласної лікарні імені Новака. Автор проєкту депутат облради Євген Мешко.
  • 19 жовтня представники профспілки медиків направили звернення до голів ОДА та облради, а також депутатського корпусу із проханням не об’єднувати заклади.
  • 26 жовтня проєкт рішення про реорганізацію 16 медзакладів на Закарпатті відправили на доопрацювання.

ЗакарпатПост