Вбивчі закарпатські традиції: жінка готує, чоловік заробляє гроші

Ще одна досить дивна традиція, яка чи не найбільше в Україні вкоренилася на Закарпатті, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

А хто сказав, що готувати повинна тільки жінка? Адже не секрет, що найкращими у світі кухарами є чоловіки ! тож чому б не доручити цю почесну і смачну місію саме їм?

Крім того, жінки, готуючи, часто не розуміють міру. І самі переїдаються і набирають зайві кілограми, і перегодовують чоловіка та дітей. Відтак усі стають схожими на смайликів. Та зайва вага – одна біда, а страшні хвороби, пов’язані з нею – інша. Це – не лише незручності через важкість у пересуванні, але й хвороби серця, нирок, опорно-рухового апарату, травної системи, судин, це – і діабет, і навіть рак… А ще… товстеньких діточок нерідко булять у школах,… матері ж потім ображаються. А краще б своє чадо посадили на дієту і давали їсти не фастфуд, не тістечка, не котлети, голубці, піцу, колу та іншу шкідливу їжу, а більше овочів і фруктів.

Чоловіки ж після такого харчування втрачають свою чоловічу силу і жінки далі бідкаються подругам, називаючи їх слабаками, або змушують пачками ковтати пігулки.  Правду кажуть німці, що добра газидиня – швидка смерть для чоловіка!

Інший бік цього ж питання, що чоловік повинен утримувати родину…. А де написано це? Чому? Та в нас, найчастіше у селах Хустського і Тячівського районів нерідко жінки ніде не працюють, мовляв, вони виховують дітей і ведуть домашнє господарство, чоловіки ж важко гнуть спину на заробітках, аби привезти гроші і купити необхідне і дружині, і дітям. Та жінки вимагають не лише необхідне. Але й щоб у неї шуба була довша, ніж у сусідки, і меблі в будинку кращі, ніж  у куми, і сама хата чи не найбільша в селі… При цьому самі для того ж добробуту часто не зароблять ні копійки. Хіба це правильно? • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост