Гороскоп на тиждень. 1 – 7 листопада 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Тиждень для Овнів видасться нескінченним, однак не намагайтеся витрачати даремно часу. Активний відпочинок додасть вам бадьорості. Тоді кожна доба буде сповнена новими та яскравими враженнями. Тиждень буде наповнений зустрічами та подіями. Овнам треба бути обережними за кермом.

Сімейним представникам знаку не уникнути сварок, якщо не проявите до своєї другої половинки більше тепла і турботи. Якщо вас турбують хронічні захворювання – середа – чудовий час, аби навідатися до лікаря. Приділяйте більше часу собі та не намагайтеся переносити робочі завдання у свій вільний час.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня творчі ідеї Тельців знайдуть, як втілити цікаві проєкти. За короткий термін вам вдасться багато чого змінити у своєму особистому житті. Натхнення ви будете черпати в почуттях до коханої людини. На роботі в цей тиждень будуть дуже доречними поради колег, тому прислухайтеся до їхньої думки.

Постарайтеся планувати кожен свій день. Вівторок присвятіть розстановці пріоритетів у своєму житті. З фінансами все буде добре, тому можете себе потішити бажаними покупками.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам цього тижня варто налагоджувати нові зв’язки та контакти. На початку тижня вам можуть спасти цікаві ідеї на думку. Постарайтеся їх не ігнорувати. Результати цього тижня залежатимуть від вашого вміння миттєво реагувати на зміни. Відкиньте всі дрібні деталі та сконцентруйтеся на найголовнішому. Ви можете зробити в намічених планах відчутний крок вперед.

На роботі можливі перезавантаження та завищені вимоги від начальства. При спілкуванні з керівництвом будьте тактовними, але водночас в коректній формі відстоюйте свої інтереси. Не забувайте про старих знайомих чи друзів. Просто зателефонуйте їм у вільний час та запитайте, як у них справи.

РАК

Новий тиждень – гарний час для творчої, наукової, спортивної та освітньої діяльності. Якщо ви планували написати книгу, картину або зайнятися іншим видом активності, то саме цього тижня настане слушний момент. Атмосфера цього тижня допоможе вам розширити горизонти. Займіться самоосвітою – вивчення чогось нового принесе вам задоволення і користь.

Також цей тиждень сприятливий до змін, які стосуються житла, наприклад, ремонту чи покупки нових меблів. Якщо зараз ви докладете зусиль, то дуже скоро отримаєте плоди своїх старань. Крім того, Ракам слід присвятити час для себе, оскільки буденні турботи можуть порушити внутрішню гармонію.

ЛЕВ

Цього тижня у вас можуть виникнути негаразди в особистих справах. Це забере всі ваші сили та добряче виб’є з колії. Не варто надто сильно засмучуватися, оскільки всі проблеми вирішаться. Ще одне випробування для Левів цього тижня – тримати під контролем свої фінанси.

Зараз не найкращий період братися за нову справу. Однак це не означає, що треба розслаблятися на роботі. Якщо у вас буде зустріч з керівництвом, продемонструйте усі свої комунікативні навички.

ДІВА

Тиждень буде сприятливим для Дів, які захочуть продемонструвати свої професійні вміння. Єдине, що вам може стати на заваді – лінь. Проганяйте її від себе і набирайте обертів. Робіть все для того, щоб пишатися собою в кінці року. Доведіть всім, що ви можете не тільки говорити, але й робити.

Не витрачайте енергію на розв’язання проблем оточуючих, краще сконцентруйтеся на собі. Для Дів тиждень обіцяє бути насиченим та продуктивним, тому правильно розставте свої пріоритети. Впевнено йдіть до мети і не втрачайте позитив.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня проявіть ініціативу в реалізації своїх задумів на практиці. Перед вами відкриються нові можливості, і везіння супроводжуватиме вас в особистому житті. Успіх ваших подальших дій залежатиме від того, наскільки добре до них підготуєтеся і наскільки чітко й докладно все сплануєте.

Не варто себе перевантажувати. Швидкий прогрес у справах практично неможливий, тому бажано запастися терпінням. На вихідних вас очікують різноманітні події в сімейному житті, а про роботу варто хоча б на кілька днів забути. Ймовірні непорозуміння й конфлікти з близькими родичами.

СКОРПІОН

Якщо ви цього тижня будете прислухатися до свого організму навіть при найменших незначних захворюваннях та звертатиметесь до лікаря, то зі здоров’ям у вас особливих проблем не виникне.

Завдяки своїй працездатностi ви шукатимете способи домогтися успіху будь-яким способом. Життя ставитиме перед вами складні завдання, але ви зможете подолати всi перепони. Представники цього знаку зможуть досягнути успіху на організаторських та управлінських посадах. Менше пощастить тим, хто працює поодинці або зайнятий творчістю.

СТРІЛЕЦЬ

Новий тиждень буде благополучним та відкриє нові можливості. В середині тижня розпочнеться гарний період для спілкування, поїздок та важливих ділових починань. В понеділок потіште себе покупкою для душі, а от у вівторок наведіть порядок у фінансових питаннях.

Розташування зірок дасть вам можливість проявити свої найкращі якості. На роботі у вас буде повне взаєморозуміння з начальством і колегами. Постарайтеся вчасно завершити розпочаті справи і не покладати поки на себе додаткових обов’язків.

КОЗЕРІГ

Цього тижня, щоб зробити те, що ви намітили, вам будуть потрібні певні зусилля і впевненість у власних силах і рішеннях, тож зосередьтеся на найголовнішому. У середу не бажано зв’язуватися з будь-якими сумнівними проєктами, а тим паче ризикувати репутацією. Ваші амбіції можуть призвести до непорозумінь з колегами по роботі.

У четвер виявляться вдалими поїздки, переговори і робота з юридичною документацією. П’ятниця буде сприятлива для завершення старих справ і для нових цікавих починань. У вас з’явиться можливість підняти свій професійний авторитет, але натомість на вас ляже величезна відповідальність.

ВОДОЛІЙ

Вдалий час для придбання предметів мистецтва, аксесуарів, одягу або ювелірних виробів. У Водоліїв можуть з’явитися додаткові джерела доходу. До приходу комерційної інформації варто ставитися з обережністю, можливо, вона виявиться не зовсім правдивою

В особистому житті буде спостерігатися помітне пожвавлення. Четвер підкине вам кілька цікавих знайомств, або ж навпаки – зміцнить теперішні. Самотні представники знаку цього тижня увагою не будуть обділені.

РИБИ

Помилки цього тижня будуть обходити Риб стороною. Справи в цілому підуть на покращення, а в особистому житті все буде спокійно й зрозуміло. До четверга постарайтеся заручитися підтримкою знайомих. Їхня допомога знадобиться в недалекому майбутньому. Для важливих справ повністю підходить середа. Призначайте зустрічі в цей день, укладайте вигідні контракти, або ж просто намагайтеся виконати план вчасно. Активно беріть участь в суспільному житті і в робочих заходах. Домовитися про вигідні угоди, придбати корисні знайомства або влаштуватися на нову посаду вдасться, спілкуючись у неформальній обстановці набагато легше • Повний гороскоп читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост