Жінка сяде в тюрму за знущання над свекрухою

Марта Дзіковська систематично проявляла агресію щодо матері свого чоловіка, повідомляє газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Сихівський районний суд виніс вирок львів’янці, яка систематично вчиняла психологічне насильство щодо своєї свекрухи. Жінка ображала та погрожувала жінці з інвалідністю та не виконувала приписи судів. Тепер Марта Дзіковська має відсидіти понад два роки у тюрмі, пише zaxid.net.

У вироку Сихівського райсуду за 30 вересня вказано, що Марта Дзіковська жила разом зі своїм чоловіком, дітьми та його батьками в одній квартирі. Жінка систематично протягом 2018-2020 років вчиняла психологічне насильство щодо матері свого чоловіка, яка є інвалідом І групи. Зокрема жінка матюкала свою свекруху, забирала у неї телефон, погрожувала фізичною розправою. Іноді Марта Дзіковська кричала і на свого свекра. Ці конфлікти траплялись у присутності дітей Дзіковської.

Такі прояви агресії в поведінці жінки фіксували неодноразово і суд кілька разів видавав заборонний припис, щоб вона не наближалася до своєї свекрухи. Але незважаючи на це жінка продовжувала агресивно ставитись до матері чоловіка і погрожувала їй.

Під час судового засідання 30 вересня 2021 року Марта Дзіковська визнала свою провину у вчиненні психологічного насильства і пояснила, що всі конфілкти зі свекрухою виникали через побутові труднощі. Вона розповіла, що вже виселилась з помешкання свекрухи і більше з нею не конфліктуватиме. Окрім того, Марта Дзіковська просила суд звернути увагу на те, що у неї є троє дітей.

Суд взяв до уваги те, що у 2018 році Марту Дзіковську судили за крадіжку. Тоді Сихівський райсуд звільнив її від покарання з іспитовим терміном два роки. Втім жінка вчиняла сімейне насильство під час іспитового терміну і це є обтяжуючою обставиною.

Таким чином суддя Ольга Бойко визнала Марту Дзвіковську винною у вчиненні сімейного насильства і призначила їй рік позбавлення волі. Також суддя додала до цього терміну невідбуте покарання за вироком про крадіжку. Загалом жінці присудити два роки і місяць тюрми.

Цей вирок ще не набрав чинності, оскільки не минув термін на апеляцію • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост