Закарпатці сплатили понад 325 млн грн військового збору

Упродовж січня-жовтня 2021 року до загального фонду державного бюджету платники податків Закарпатської області перерахували понад 325 млн грн військового збору. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

«Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного збору зросли на 69,9 млн гривень. Лише у жовтні цьогоріч платники Закарпаття спрямували на потреби армії 33,4 млн грн військового збору», – зазначив очільник податкового відомства.

Зауважимо, що військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України. Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування, – інформує пресслужба  ДПС у Закарпатській області

ЗакарпатПост