Гороскоп на тиждень. 29 листопада – 5 грудня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Зміцненню матеріального становища на початку грудня може сприяти зав’язування нових ділових відносин і знайомств, корисних для просування в кар’єрі. Незважаючи на зростаючу впевненість у собі, діяти треба обережно і по можливості таємно, занадто відверто демонстровані цілі можуть спонукати до активності таємних недоброзичливців. Актуальними може виявитися придбання чогось пов’язаного з комп’ютерами або іншою технікою.

ТЕЛЕЦЬ

Тільцям в першу декаду грудня варто звернути більше уваги на своє тіло. Вам не можна переохолоджуватися, але обережне загартовування не зашкодить. Треба добре харчуватися, але не переїдати. Корисно більше рухатися, але не перенапружуватися фізично. Все має бути в міру і доставляти вам задоволення, а не страждання. Ваше загальне самопочуття в основному залежить від обміну речовин в організмі і душевної рівноваги.

БЛИЗНЮКИ

Робота в цей час обіцяє бути вигідною. Працьовитість, ретельність і практичність у цей період можуть принести щедрі плоди. Втім, дохід може прийти і від партнерських відносин — це гарний час для укладення вигідного контракту або договору. Творчим людям у цей період рекомендується зайнятися вдосконаленням своєї майстерності. Якщо ви давно хотіли зайнятися будівництвом будинку або зробити невеликий ремонт, то не відкладайте справу на потім — зараз найкращий час для того, щоб здійснити ваші плани.

РАК

Зараз всі ваші помисли і активність можуть бути спрямовані на отримання фінансового благополуччя і придбання необхідних для вашого комфорту речей, переважно великих за розміром і призначених для тривалого користування. Можлива покупка прикрас і предметів мистецтва не лише з любові до прекрасного, але щоб виділитися, звернути на себе увагу і задовольнити своє самолюбство. Перешкоди у фінансових справах можуть виникнути до кінця тижня.

ЛЕВ

На початку грудня Левам варто остерігатися застуд, вразлива дихальна система, можливі загострення хронічних захврювань від переохолодження та несприятливих екологічних умов. До травм більше схильні руки. Харчування має бути регулярним, бажано під час прийому їжі читати або розмовляти. Для посилення енергетики сприятливо дивитися на відкритий вогонь. На початку тижня бережіть нервову систему, намагайтеся стримувати негативні імпульси.

ДІВА

Це сприятливий період для того, щоб завести романтичне знайомство, наприклад, під час заміської поїздки, в компанії або за листуванням. В цілому це вдалий тиждень для того, щоб знайти нові зв’язки. Зараз у вас є можливість закохатися або зміцнити вже існуючий союз, проте проблеми можуть принести неясність і заплутаність у відносинах. Намагайтеся уникати подвійних, двозначних ситуацій. Займаються творчістю, наукою чи викладанням, в цей час можуть досягти успіхів.

ТЕРЕЗИ

Можлива підвищена активність, спрямована на набуття кращого фінансового становища. Доведеться не тільки багато працювати, але й вникати у все, що відбувається навколо. Не виключено, що отримана вчасно інформація допоможе якщо не збагатитися, то уникнути шкоди. Поліпшити доходи можливо лише власною працею, але праця може виявитися марною, якщо вона погано організована і не враховуються вимоги реальності. На початку тижня не варто купувати техніку.

СКОРПІОН

Якщо є схильність до захворювань серця і органів травлення, то вони можуть нагадати про себе. Загалом тиждень позитивний, можливо навіть поліпшення самопочуття, підвищення витривалості. Зміцнення здоров’я та лікування можливо нетрадиційними методами, з використанням народної медицини або психологічних практик. Важливо налаштувати себе на позитив, гарний настрій зробить вашу енергетику непробивною.

СТРІЛЕЦЬ

Перший грудневий тиждень сприятливий для тих, хто зайнятий вирішенням житлових питань — зараз у вас може з’явитися шанс поліпшити побутові умови. Також це гарний час для далекої подорожі, вивчення релігії і філософії, занять мистецтвом і наукою. Керівникам у цей період буде простіше знайти контакт з підлеглими. Зараз вдалий період для того, щоб з головою поринути у справи. Ви можете домогтися успіхів на роботі, в тому числі і завдяки сприянню колег і партнерів.

КОЗЕРІГ

Сприятливий час для операцій з нерухомістю і занять, пов’язаних з будинками і землею. Наукові дослідження і літературна творчість можуть посприяти збагаченню в майбутньому. Набуттю майстерності та успіху в мистецтві і художніх ремеслах сприяють планети на початку тижня. Фінансові труднощі можуть бути пов’язані з неуважністю і недбалістю в роботі з документами, рахунками, необачним підписанням договорів. Помилки і прикрі непорозуміння вірогідні в середині тижня.

ВОДОЛІЙ

Правильне харчування і звички піклуватися про своє здоров’я та гігієну допоможуть вам уникнути будь-яких проблем з фізичним тілом. Важливо також дотримувати порядок в побуті і на роботі, дискомфортна або шкідлива для здоров’я обстановка може викликати спочатку психологічні, а потім і фізичні проблеми. Бережіть свій мозок і серцево-судинну систему від перевтоми. Частіше чергуйте розумові навантаження з фізичними.

РИБИ

На цьому тижні ви можете закохатися, відновити старі відносини і переконатися, що в основі їх союзу лежать відданість, вірність і дружба. Зараз ви також можете знайти вірних друзів і однодумців, істотно розширити перспективи, пов’язані з партнерством і співпрацею. Це гарний час для тих, чия діяльність пов’язана з наукою і творчістю. Крім того, це вдалий період для публічної діяльності — зараз ви можете звернути на себе увагу • Повний гороскоп читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост