У Берегові планують перенести меморіал Небесної Сотні та героїв АТО/ООС із центру міста

Меморіал Небесної Сотні та героїв АТО/ООС, який знаходиться у центрі Берегова, вирішили перенести. Таке рішення місцева влада прийняла у зв’язку з майбутньою реконструкцією території біля Будинку культури.

Один з перших подібних меморіалів Небесної Сотні на Закарпатті з’явився саме завдяки громадським активістам у Берегові, повідомляє Beregovo.today.

Відкриття меморіалу приурочили вшануванню пам’яті загиблих патріотів України, які полягли на Євромайдані 18-21 лютого 2014 року. Згодом поруч розташували і Скорботну стелу встановленої на честь загиблих у зоні АТО/ООС воїнів.

Варто зазначити, що першим закарпатцем, який віддав своє життя, захищаючи Україну, був берегівчанин, етнічний угорець Роланд Попович. Він загинув у червні 2014 року.

Меморіал Небесної Сотні та героїв АТО/ООС у Берегові є місцем, де віддають шану героям України, в тому числі й іноземні делегації. Так, у вересні 2020 року Берегові відвідав міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, який також поклав квіти до Меморіальної стели.

ЗакарпатПост