Пандемії коронавірусу немає і ніколи не було. Про це відкрито заявляє народний депутат України

Страшне залякування коронавірусом, що почалося два роки тому, не лише не припиняється, але й набирає все більших обертів. Якщо спочатку це робили люди, далекі як від чиновницьких крісел, так  від медицини у Інтернеті та на вулицях, то зараз це роблять більшість представників влади і як рупор використовують усі можливі і неможливі важелі – телебачення, газети, сайти, соцмережі, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Тільки спочатку лякали самим ковідом, а зараз – щепленнями, а точніше смертю… якщо людина не вакцинується. Більше того, тим, хто має іншу позицію і не збирається вводити собі препарат, який досі вважається експериментальним і не пройшов усіх клінічних досліджень, як лише можуть, обмежують права. Доходить до такого абсурду, що невакцинованих дехто навіть не пускає на роботу.

МОЗ став не міністерством охорони здоров’я, а каральним органом, який підпорядкував собі поліцію і суд. Як таке можливо?

Дуже цікаву думку з цього приводу висловив депутат Верховної Ради Олександр Качний.

За його словами, модний грип, локдауни і законопроєкт 4142, який передбачає примусову вакцинацію, порушує більше 25 Законів України та багато статей Конституції.

«Це законопроєкт про обмеження наших прав, – каже він. – Мова йде про обов’язкову вакцинацію, це – неможливість переміщення по країні, неможливість віддати дитину у дитячий садок. А головне – конфіскація інфікованого майна! Якщо людина їде в автомобілі, її можна визнати інфікованою, а машину забрати. Якщо захворіли люди на виробництві, можуть конфіскувати чи закрити це виробництво. Тобто, ми бачимо, як від нас забирають низку прав і свобод, які гарантовані Конституцією України. Цей законопроєкт порушує 36 законів і близько 25 статей Конституції!»

Нардеп переконує, що наша держава пішла шляхом вакханалії, тобто юридичного беззаконня.

Також він додає, що насправді проблема з ковідом штучна і роздута.

«Візьмемо офіційну статистику. 334 тисячі осіб померло взагалі в Україні за січень-липень 2020 року. Із них 68% – від хвороб системи кровообігу – інсульти, інфаркти. 13% – рак та інші хвороби.  Ніхто в цьому законі не прописує якусь боротьбу з цими захворюваннями. При цьому 0,5% українців померло від ковіду! Тож про що ми взагалі говоримо?», – запитує Качний.

І він має рацію. Адже яка може бути пандемія з такою мізерною кількістю померлих?! • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост