Яких людей потрібно терміново викреслити зі свого життя, щоб стати щасливішими

З ким не варто товаришувати

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Погані і токсичні люди є в оточенні майже кожного з нас. Вони отруюють наше життя і позбавляють удачі, тому психологи назвали 4 типи людей, з якими вам варто перестати дружити, пише газета ЯСНО.

Друг, який вічно від вас чогось хоче

Якщо людина розмовляє з вами або проводить з вами час тільки в ті моменти, коли її потрібна допомога, це не справжній друг. Час від часу всі ми потребуємо допомоги, але якщо хтось просить або навіть вимагає від вас допомоги, але нічого не дає натомість, цю людину можна з легкістю назвати токсичною. Намагайтеся не спілкуватися з такими особистостями.

Справжньої дружби або любові не буває, якщо в неї не вкладаються обидва. Якщо хтось з’являється у вашому житті в той момент, коли йому щось потрібно, а потім просто зникає, біжіть від такої людини. Це допоможе витрачати час тільки на тих, кому ви цікаві.

Обвинувач

Якщо в ваших дружніх або любовних відносинах відбувається щось погане, така людина починає вас звинувачувати у всіх гріхах. В основному це відбувається якраз в ті моменти, коли людина, яка звинувачує є сама винуватцем негараздів. Такі люди дуже небезпечні, оскільки часто вводять нас в оману, кажучи, що своїми звинуваченнями намагаються зробити наше життя кращим.

Ледачий друг

Він нічого не робить для відносин з вами. Він і пальцем не поворухне для того, щоб зробити щось хороше. Ви вкладаєте зусилля і час в дружбу, а людина робить вигляд, що її це робити у відповідь абсолютно нема чого. Коли ви починаєте просити такого друга про щось, він робить вигляд, що ви просите його про послугу. Це дуже неприємно.

Друг, який вас принижує

Він говорить про вас зверхньо, натякаючи на те, що у відносинах він кращий, він головний, він найважливіший. Багато хто не може вийти з таких відносин, тому що хочеться, щоб людина зрозуміла свою помилку, але такі люди вкрай токсичні. Вони або маніпулюють вами, або дурні, тому не зможуть зрозуміти своєї помилки прямо зараз. Ну а у вас просто немає часу чекати, коли людина подорослішає. Такі люди хваляться своїми успіхами, тим самим змушуючи вас думати, що ви недостатньо хороші • Більше новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост