Невиконані обіцянки Зеленського. Велике Будівництво = Велике крадівництво

На посаді глави держави Володимир Зеленський пробув уже половину строку. Як і його попередники, перед виборами він багато наобіцяв українському народові. Утім…. На жаль, далеко не завжди виконував те, про що так полум’яно і переконливо говорив. Отже, газета ЯСНО проаналізувала основні обіцянки чинного президента.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Велике Будівництво = Велике крадівництво

Так, дороги у нас латають доволі активно. Але хіба їх не ремонтували раніше? Хіба це – не одна з обіцянок перед Європою? Але команда Зеленського усе подає з великим перебільшенням і приписує йому нечувані і неіснуючі заслуги. Ті ж інфраструктурні об’єкти планували будувати ще й до нього, у них вкладалися гроші… і чималі… просто не було такого піару. Зараз же витрати просто продовжили і назвали все красивим, майже радянським, гаслом «Велике будівництво». Якщо взяти кількість висаджених дерев у кожній області, адже їх висаджують, висаджували і будуть висаджувати, тоді й це можна назвати, виходячи з логіки Офісу президента, «Великим садівництвом».

Цікаво, що при попередньому главі держави було збудовано навіть більше шкіл, садків та лікарень, просто тоді ніхто не додумався до настільки голосних гасел. Аби повсякденну роботу нарікати «Великою»…. Так і хочеться додати, бо так вчив великий Ленін.

Дійсно, робота пресслужб «Слуг» нагадує ті номенклатурні часи. Як і за совєтів багато понтів та перебільшень. Про ремонт однієї дороги звітують щотижня по кілька разів, аби створювати ілюзію, ніби робиться більше.

Не будемо розписувати, які фінансові махінації відбуваються при цих ремонтах, але журналісти «Схем» накопали багато цікавого, і що важливо – витрати на цей проєкт постійно збільшуються… • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост