Закарпатська єпархія ПЦУ оголосила 2022 рік – роком посиленої молитви за українське військо

24 грудня на підсумкових річних зборах, духовенство Закарпатської єпархії Православної Церкви України прийняли рішення оголосити для своїх парафій 2022 рік – роком посиленої молитви за Українське військо.

Триває передплата на газету Поради Здоров’я! Передплачуйте на своїй пошті!

Про це у коментарі газеті ЯСНО повідомив єпископ Закарпатський і Ужгородський ПЦУ Варсонофій.

Священослужителі закликали своїх вірників посилено молитись за захисників Вітчизни, адже Україна  переживає нові виклики, пов’язані із загостренням гібридної війни проти українського народу та Української Держави.

Довкола наших кордонів накопичена небачена кількість російських військових угруповань, погіршується гуманітарна ситуація та штучно створюється тиск на наше суспільство.

Тому слід посилено молитись до Бога, аби Він допомагав нашому війську боронити кордони Вітчизни.

А днями, в Мукачеві, на центральній площі ім.св.Кирила і Мефодія,  відбулись урочистості з нагоди зустрічі військовослужбовців 128-ї ОГШБ, які повернулись на постійне місце дислокації з зони проведення ООС.

Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій – капелан вищевказаної «залізної» військової бригади подякував захисникам Вітчизни за успішне повернення до рідної Срібної Землі, та за  охорону кордонів України від російського загарбника, і нагородив церковною відзнакою – медаллю «За жертовність і любов до України» ряд військовослужбовців.