У Словаччині у страшну аварію потрапили закарпатці: загинули мати та син

25 грудня у Словаччині сталася жахлива ДТП. Внаслідок аварії загинули жінка та її син з України.

ДТП сталося на Різдво, коли українці поверталися з Чехії до рідного села на Закарпатті. Також в аварії постраждав зять загиблої жінки, який зараз він перебуває у лікарні, пише Мета

Встановлено, що в ДТП загинули 42-річна Ольга Лукечі та її 20-річний син Владислав. Сьогодні їх поховають у рідному селі Страбичово Мукачівського району.

Інцидент стався на дорозі в Зобранецькому районі. Ольга Лукечі перебувала за кермом Seat Leon, і не впоралася з керуванням. Автомобіль врізався в бетонну огорожу та вилетів з траси. Жінка та її син загинули на місці. 25-річний зять Ольги отримав тяжкі травми та був доставлений до лікарні.

Очевидці повідомили, що ДТП сталося на небезпечній ділянці дороги, де є чимало поворотів. Місцеві розповіли, що на цьому місці й раніше траплялися смертельні аварії.

Ольга Лукечі понад 10 років працювала в Чехії, у харчовій промисловості. Владислав після закінчення школи перебрався до матері та вже у цій країні продовжив навчання.

Подруга Ольги розповіла:

“Вона багато працювала і була дуже гарною працівницею. Люди любили її. Вона ніколи у своєму житті нікому не завдала шкоди. Вона жила для сім’ї, для своїх дітей, яких дуже любила. Вона була дуже гарною матір’ю. А найбільшою її любов’ю була онука Сашенька”.

ЗакарпатПост