Ми двічі попрощалися з сином, коли він народився на 13 тижнів раніше терміну, але наш хлопчик — найкращий подарунок на Різдво

Як будь-які новоспечені батьки, 21-річна Кеті Норбері та 23-річний Адам Сміт раді були провести своє перше Різдво зі своїм новонародженим сином Елліотом, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Але відзначали вони цей день у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Королівської лікарні Олдхем (Англія) після того, як Елліот з’явився на світ на 13 тижнів раніше, важивши крихітні 389 грамів, що менше навіть, ніж банка квасолі.

Було невідомо, чи виживе Елліот, і лише в тижневий вік Кеті та Адам попрощалися зі своїм сином після того, як він підхопив інфекцію, і лікарі вважали, що йому залишилося жити лише дві години.

Але, незважаючи ні на що, маленький хлопчик витримав випробування і зараз почувається добре.

Сканування вагітності показало проблему з плацентою Кеті, Елліот був породжений за допомогою екстреного кесаревого розтину 22 листопада, майже за чотири місяці до терміну – 19 лютого.

Крихітного малюка доставили прямо до відділення інтенсивної терапії новонароджених, де він почувався добре, поки раптом не занедужав.

Аби врятувати новонародженого, розпочався збір пожертв. І люди на біду родини відгукнулися одразу, охоче переказували кошти.

 «Це дуже важливо знати, що люди на Різдво думають про такі сім’ї, як наша, і роблять пожертви, щоб допомогти таким підопічним», – зізналася Кеті.

24-річна Меггі Ньютон є ще однією новоспеченою мамою, чиє перше Різдво зі своїм сином Лоренцо буде не таким, як вона планувала.

21 жовтня Лоренцо народився у віці 27 тижнів з вагою 892 г.

Це здивувало всіх, оскільки пологи мали пройти аж 16 січня. Тим не менше, малюк досяг відмінних успіхів, і родина повернулася додому до Різдва.

Поруч із Меггі та Лоренцо близнюки Біллі та Поппі з їхньою мамою Джорджі Сміт, 33 роки, та татом Джеком Бредбері, 31 рік.

Діти народилися на шість тижнів раніше. «Наш будинок був переповнений різдвяними подарунками та листівками для них, але повертатися туди без них було не б справжнім святом. Тому я дуже радію, що своє перше Різдво вони таки зустріли вдома! – запевнив батько дітей. – Я хотів би подякувати всім, хто зробив пожертви для таких сімей, як ми. Для мене дійсно приємно знати, що люди думають про нас і переказують кошти, щоб допомогти батькам і немовлятам у таких палатах як та, у якій перебували наші крихітки» • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост