Чому корисно зустрічатися зі своєю протилежністю

Кілька причин, через які варто почати зустрічатися зі своєю повною протилежністю. Інколи дуже корисно зустрічатися зі своєю протилежністю • Цілу статтю читай у газеті ЯСНО •

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Це правда: часом протилежності притягуються. Не настільки вже й легко ужитися з тим, хто абсолютно не схожий на вас, хто інакше дивиться на світ, у кого інші звички і установки. Але це захоплююче цікаво — досліджувати абсолютно незвичайну для себе людську істоту і вчитися пристосовуватися одне до одного. І для цього є не менше ніж 10 причин, інформує Ukr.Media.

Ви дізнаєтеся одне від одного щось нове

Якщо ви — художня натура, а він — інженер, ви допоможете йому зробити квартиру затишнішою, а він пояснить вам, чому у вас весь час ламається мікрохвильовка. Коли ви одружитеся, у вас буде затишний і гарний будинок, у якому все працює.

Ви стаєте неперевершеними майстрами компромісу

Тому що нікому не хочеться вимикати Sia, щоб партнер міг послухати Сердючку. Але вам доводиться вчитися йти назустріч одне одному, тому що ви кохаєте його сильніше, ніж ненавидите те, що у нього у плеєрі.

Ви пробуєте заради нього щось нове

Наприклад, ви можете подивитися бойовик замість свого фільму. І раптом виявляється, що бойовики не завжди дурні, у них теж можуть бути гумор, романтика, тонкі психологічні моменти.

Ви не боїтеся сказати йому, що поділяєте не усі його інтереси

І це є нормальним у здорових відносинах. Ніхто не зобов’язаний прикидатися не тим, хто він є, і зображати любов, скажімо, до Вівальді, якщо від звуку скрипки у нього вилиці зводить. А ще ви вчитеся розуміти: якщо людині подобається дурний серіал — це ще не означає, що вона теж є дурною. Усім іноді хочеться розслабитися.

Якщо ви полюбляєте сюрпризи — вони на вас чекають

Ваша протилежність буде непередбачуваною, тому що вона думає не так, як ви. Наприклад, ви бачите у садовому відділі гіпермаркету пластикові клоги і думаєте: “Фу, я б таке не одягла”. А він дивиться на них і розуміє, що з них вийде розкішне кашпо для кімнатних квітів, і приносить їх додому, і висаджує у них фіалки.

Ви допомагаєте одне одному слідкувати за своєю охайністю

Якщо один з вас — чистьоха, а інший — нечупара, ви не даєте одне одному скотитися у крайнощі і зовсім зарости брудом або, навпаки, зациклитися на чистоті.

Ваш партнер розвиває дипломатичні навички

Ваш партнер змушений зі шкіри геть лізти, щоб пояснити вам свою точку зору, абсолютно не схожу на вашу, і змусити вас поглянути на речі під іншим кутом. Зрештою він міг би стати адвокатом диявола. Це дуже розвиває логічні здібності.

Цікаво спостерігати за вашими рідними, коли вони зустрічаються

Ваші батьки зазвичай теж — повні протилежності. Ваша мама у дивному сарафані зустрічає його маму, яка приїхала у діловому костюмі і колготках (у тридцятиградусну спеку!)… Це виглядає, як… безкоштовна комедія вдома.

Він викликає у вас особливі почуття, тому що прийшов до вас з зовсім іншого світу

Ви зачаровані одне одним, як були б захоплені іноземцем, іншопланетянином або прибульцем з майбутнього.

У вас абсолютно різне коло спілкування, несхожі друзі І це чудово! У вас з’являється можливість познайомитися і потоваришувати з тими, з ким ви інакше ніколи б не зустрілися, і краще пізнати людей • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост