На Закарпатті дитсадки та початкові класи повертаються на навчання

Про те, що в областях, де ситуація спокійна, можуть відновити навчання, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет

Частину коштів від продажу газети буде перераховано на підтримку Збройних Сил України

Для учнів початкових класів на Закарпатті відновлять навчання в школах з 14 березня. Також запрацюють садки. Про це Суспільному розповіла директорка обласного департаменту освіти Мар’яна Марусинець

Про те, що в областях, де ситуація спокійна, можуть відновити навчання, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет. За словами Марусинець, завтра відбудеться нарада з керівниками місцевих органів управління, під час якої будуть вирішувати також відновлення роботи очних уроків для учнів 5-11 класів.

“У тих районах, де ситуація більш-менш нормальна, ми працюватимемо офлайн. Дистанційно працювати не можемо, все зависає. Щодо середньої та старшої школи — будемо вирішувати, як це зробити. У багатьох школах у нас розміщені переселенці. Завтра будем визначати стратегію щодо організації освітнього простору з понеділка”, — повідомила Мар’яна Марусинець.

Також Мар’яна Марусинець повідомила: будуть брати до шкіл і дітей, котрі приїхали з інших регіонів України для тимчасового проживання на Закарпаття. Йдеться про тих, хто зареєструвався в області як переселенець. Їх будуть розподіляти в школи тих громад, де вони поселилися.

Голова обласної військової адміністрації Віктор Микита 7 березня на брифінгу сказав: в області будуть вести облік тих людей, котрі не виїжджають закордон, а залишаються в області. Вимушені переселенці мають стати на облік, зокрема ті, хто приїхав з дітьми. Також їм потрібно буде вказати свої професійні навики. Це потрібно, аби, за можливості, забезпечити їх роботою.

ЗакарпатПост