Російські війська вбили в Україні вже 128 дітей

Про це Офіс генерального прокурора повідомляє у Телеграмі.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

Станом на ранок 24 березня загинуло 128 дітей, більш як 172 поранено. Найбільше постраждало дітей у Київській області – 64, Харківській – 43, Донецькій – 43, Чернігівській – 32, Миколаївський – 24, Києві – 16, Житомирській – 15, Херсонській – 15 і Сумській – 14.

У Маріуполі під завалами обстріляного окупантами будинку знайдено тіло 11-річної гімнастки Катерини. Маленька спортсменка неодноразово перемагала на великих змаганнях.

11 березня під час евакуації цивільного населення в с. Перемога Броварського району Київської області військові рф застосували зброю по колоні автомобілів, внаслідок чого був вбитий 13-річний хлопець.

13 березня у Бучі Київської області військовослужбовці рф безжально розстріляли автомобіль, в якому перебувала родина, мати та двоє дітей 4 та 9 років загинули.

До Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні з тяжкими пораненнями внаслідок обстрілів військовими рф доставили 9 дітей із Маріуполя та Сєвєродонецька.

Внаслідок бомбардувань та обстрілів пошкоджено 566 закладів освіти, 73 з яких зруйновано повністю. Серед закладів освіти зазнали пошкоджень та руйнувань більше ніж 230 шкіл та 155 дитячих садків. Найбільше пошкоджено у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та в Києві. Крім того, зазнали руйнувань більш як 40 закладів для дітей, серед яких лікувальні, школи мистецтв, спортивні об’єкти, бібліотеки.

Ці дані не є остаточними, з огляду на відсутність можливості огляду місць обстрілу в місцях, де ведуться активні бойові дії, та на тимчасово окупованих територіях.

ЗакарпатПост