медведєв: росія хоче побудувати «відкриту Євразію» від Лісабону до Владивостока

Він заявив, що Україна, мовляв, «ментально перетворилась у Третій райх».

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

• Набагато більше інформації, коротких новин, відео, мемів, жартів у Telegram https://t.me/zakarpatpost

Заступник голови Радбезу РФ, друг путіна дмитро медведєв виступив з черговими українофобськими, неонацистськими звинуваченнями у бік всього українського.

Його цитує пропагандистське ТАСС.

“Мета Росії – побудувати відкриту Євразію від Лісабону до Владивостока, в тому числі для спокою самих українців”, – сказав медведєв.

Він заявив, що Україна, мовляв, “ментально перетворилась у Третій райх”, і її “спіткає та ж доля”.

“Глибинне українство – один великий фейк, якого ніколи не було в історії і не існує зараз”, – заявив медведєв.

Схожі тези були опубліковані у статті РИА Новости “Что Россия должна сделать с Украиной”. Пропагандисти виправдовували етноцид, масові вбивства “пособників нацистів”, яких слід “перевиховати” і “придушити”.

Автори статті фактично закликали до знищення всіх українців та української державності. Йшлося також про те, що “денацифікація” росіян передбачає “деукраїнізацію”.

У Латвії статтю пропагандистів кремля назвали “звичайним фашизмом”.

Після розгрому і виведення залишків військ РФ з-під Києва у Бучі та інших прилеглих населених пунктах виявили тіла сотень убитих рашистами українських громадян.  

Трупи покидали на вулицях, частину тамтешнім мешканцям вдалося поховати у братських могилах. Декотрі з жертв були із зав’язаними за спину руками.

Росія заперечує свою причетність до звірств в українських містах, проте досліджені американськими журналістами дані це підтверджують.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА» Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост