До України приїхало керівництво ПАРЄ

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс та лідери парламентських груп у середу відвідають Львів на знак солідарності з Україною та для зустрічей із представниками влади.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

• Набагато більше інформації, коротких новин, відео, мемів, жартів у Telegram https://t.me/zakarpatpost

Про це розповіли Європейській правді у пресслужбі асамблеї.

“Президент ПАРЄ перебуває з візитом в Україні на запрошення спікера Верховної ради, його супроводжують лідери п’яти політичних груп та генеральний секретар Парламентської асамблеї Ради Європи”, – пояснили у Страсбурзі.

Напередодні візиту Тіні Кокс дав інтерв’ю “Європейській правді”, у якому зокрема розповів про те, як саме виганяли Росію з Ради Європи, та що цьому передувало. Він також спробував переконати, що не був проросійським до початку вторгнення.

Делегація ПАРЄ у Львові має намір “обговорити наслідки агресії РФ проти України та найкращі способи підтримки з боку Ради Європи”.

“Частина обговорення стосуватиметься того, як допомогти українській владі розслідувати різанину в Бучі та інших районах, раніше окупованих російською армією”, – наголосили в пресслужбі асамблеї.

У Львові президент та керівники груп також зустрінуться, зокрема, з членами української делегації в ПАРЄ та міським головою Львова Андрієм Садовим.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА» Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост